8
edits
(→List of Pokémon with highest base power moves: Merged rows of duplicate data) |
MasterPlay45 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
|- class="container-psychic" | |- class="container-psychic" | ||
| class="psychic" | [[File:800UMS.png]] [[Necrozma (Ultra)]] | | class="psychic" | [[File:800UMS.png]] [[Necrozma (Ultra)]] | ||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:483MS.png]] [[Dialga]] | |||
| class="dragon" rowspan="2" | Roar of Time | |||
| class="dragon" rowspan="2" | [[File:Dragon.gif]] | |||
| class="dragon" rowspan="2" | 150 | |||
| class="dragon" rowspan="2" | 90% | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:483OMS.png]] [[Dialga (Origin)]] | |||
|- class="container-dragon" | |- class="container-dragon" | ||
| class="dragon" | [[FIle:890MS.png]] [[Eternatus]] | | class="dragon" | [[FIle:890MS.png]] [[Eternatus]] | ||
edits