8
edits
MasterPlay45 (talk | contribs) No edit summary |
MasterPlay45 (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 36: | Line 36: | ||
|- class="container-dragon" | |- class="container-dragon" | ||
| class="dragon" | [[File:483MS.png]] [[Dialga]] | | class="dragon" | [[File:483MS.png]] [[Dialga]] | ||
| class="dragon" rowspan=" | | class="dragon" rowspan="3" | Roar of Time | ||
| class="dragon" rowspan=" | | class="dragon" rowspan="3" | [[File:Dragon.gif]] | ||
| class="dragon" rowspan=" | | class="dragon" rowspan="3" | 150 | ||
| class="dragon" rowspan=" | | class="dragon" rowspan="3" | 90% | ||
|- class="container-dragon" | |- class="container-dragon" | ||
| class="dragon" | [[File:483OMS.png]] [[Dialga (Origin)]] | | class="dragon" | [[File:483OMS.png]] [[Dialga (Origin)]] | ||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[File:483PMS.png]] [[Dialga (Primal)]] | |||
|- class="container-dragon" | |- class="container-dragon" | ||
| class="dragon" | [[FIle:890MS.png]] [[Eternatus]] | | class="dragon" | [[FIle:890MS.png]] [[Eternatus]] | ||
edits