21
edits
Line 136: | Line 136: | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Rock | |||
| class="rock" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="rock" | [[File:Pmoney.gif|Pokemoney]]45,000 | |||
| class="rock" | 60 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Special.png|Special]] | |||
<tr class="container-rock"> | <tr class="container-rock"> | ||
<td class="rock">Ancient Power</td> | <td class="rock">Ancient Power</td> |
edits