1,196
edits
(→Fossil Revivals: Fixed typo) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
m (Reverted edits by 178.62.121.175 (talk) to last revision by Sneezeball) |
||
Line 21: | Line 21: | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| class="" style="text-align: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px" | {| class="" style="text-align: center; margin-top: 10px; border-radius: 10px" | ||
. | |- class="container-pkmn" | ||
| class="pkmn" width="120" | '''Fossil''' | |||
| class="pkmn" width="120" | '''Pokémon Revived''' | |||
| class="pkmn" width="80" | '''Normal %''' | |||
| class="pkmn" width="80" | '''Shiny %''' | |||
| class="pkmn" width="80" | '''Dark %''' | |||
| class="pkmn" width="80" | '''Mystic %''' | |||
| class="pkmn" width="80" | '''Metallic %''' | |||
| class="pkmn" width="80" | '''Shadow %''' | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Helix Fossil.png|Helix Fossil]]<br />Helix Fossil | |||
| class="rock" | [[File:138MS.png|link=Omanyte|Omanyte]]<br />[[Omanyte]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Dome Fossil.png|Dome Fossil]]<br />Dome Fossil | |||
| class="rock" | [[File:140MS.png|link=Kabuto|Kabuto]]<br />[[Kabuto]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Old Amber.png|Old Amber]]<br />Old Amber | |||
| class="rock" | [[File:142MS.png|link=Aerodactyl|Aerodactyl]]<br />[[Aerodactyl]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Root Fossil.png|Root Fossil]]<br />Root Fossil | |||
| class="rock" | [[File:345MS.png|link=Lileep|Lileep]]<br />[[Lileep]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Claw Fossil.png|Claw Fossil]]<br />Claw Fossil | |||
| class="rock" | [[File:347MS.png|link=Anorith|Anorith]]<br />[[Anorith]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Skull Fossil.png|Skull Fossil]]<br />Skull Fossil | |||
| class="rock" | [[File:408MS.png|link=Cranidos|Cranidos]]<br />[[Cranidos]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Armor Fossil.png|Armor Fossil]]<br />Armor Fossil | |||
| class="rock" | [[File:410MS.png|link=Shieldon|Shieldon]]<br />[[Shieldon]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | [[File:Cover Fossil.png|Cover Fossil]]<br />Cover Fossil | |||
| class="water" | [[File:564MS.png|link=Tirtouga|Tirtouga]]<br />[[Tirtouga]] | |||
| class="water" | 50% | |||
| class="water" | 10% | |||
| class="water" | 10% | |||
| class="water" | 10% | |||
| class="water" | 10% | |||
| class="water" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Plume Fossil.png|Plume Fossil]]<br />Plume Fossil | |||
| class="rock" | [[File:566MS.png|link=Archen|Archen]]<br />[[Archen]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Jaw Fossil.png|Jaw Fossil]]<br />Jaw Fossil | |||
| class="rock" | [[File:696MS.png|link=Tyrunt|Tyrunt]]<br />[[Tyrunt]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | [[File:Sail Fossil.png|Sail Fossil]]<br />Sail Fossil | |||
| class="rock" | [[File:698MS.png|link=Amaura|Amaura]]<br />[[Amaura]] | |||
| class="rock" | 50% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
| class="rock" | 10% | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits