Editor
6,807
edits
m (Spelling error fixed.) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| class="unknown" | '''Item Required''' | | class="unknown" | '''Item Required''' | ||
| class="unknown" | '''Evolved Form''' | | class="unknown" | '''Evolved Form''' | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | [[File:Kirlia.gif|link=Kirlia|Kirlia]]<br />[[Kirlia]] | |||
| class="psychic" | [[File:Male.png]] & [[File:Dawn_Stone.png]]<br />Male & Dawn Stone | |||
| class="psychic" | [[File:Gallade.gif|link=Gallade|Gallade]]<br />[[Gallade]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice" | [[File:Snorunt.gif|link=Snorunt|Snorunt]]<br />[[Snorunt]] | |||
| class="ice" | [[File:Female.png]] & [[File:Dawn_Stone.png]]<br />Female & Dawn Stone | |||
| class="ice" | [[File:Froslass.gif|link=Froslass|Froslass]]<br />[[Froslass]] | |||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | [[File:Burmy (Plant).gif|link=Burmy (Plant)|Burmy (Plant)]]<br />[[Burmy (Plant)]] | | class="bug" | [[File:Burmy (Plant).gif|link=Burmy (Plant)|Burmy (Plant)]]<br />[[Burmy (Plant)]] | ||
Line 39: | Line 47: | ||
| class="bug" | [[File:Vespiquen.gif|link=Vespiquen|Vespiquen]]<br />[[Vespiquen]] | | class="bug" | [[File:Vespiquen.gif|link=Vespiquen|Vespiquen]]<br />[[Vespiquen]] | ||
|- class="container-psychic" | |- class="container-psychic" | ||
| class="psychic" | [[File: | | class="psychic" | [[File:Espurr.gif|link=Espurr|Espurr]]<br />[[Espurr]] | ||
| class="psychic" | [[File: | | class="psychic" | [[File:Female.png]] & [[File:Rare Candy.png]]<br />Female & Level 25 | ||
| class="psychic" | [[File: | | class="psychic" | [[File:Meowstic (F).gif|link=Meowstic (F)|Meowstic (F)]]<br />[[Meowstic (F)]] | ||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | [[File:Espurr.gif|link=Espurr|Espurr]]<br />[[Espurr]] | |||
| class="psychic" | [[File:Male.png]] & [[File:Rare Candy.png]]<br />Male & Level 25 | |||
| class="psychic" | [[File:Meowstic (M).gif|link=Meowstic (M)|Meowstic (M)]]<br />[[Meowstic (M)]] | |||
|- class="container- | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
| class=" | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |