→Gender-based evolutions
Line 53: | Line 53: | ||
| class="psychic" | [[File:Male.png]] & [[File:Rare Candy.png]]<br />Male & Level 25 | | class="psychic" | [[File:Male.png]] & [[File:Rare Candy.png]]<br />Male & Level 25 | ||
| class="psychic" | [[File:Meowstic (M).gif|link=Meowstic (M)|Meowstic (M)]]<br />[[Meowstic (M)]] | | class="psychic" | [[File:Meowstic (M).gif|link=Meowstic (M)|Meowstic (M)]]<br />[[Meowstic (M)]] | ||
|- class="container-poison" | |||
| class="poison" | [[File:Salandit.gif|link=Salandit|Salandit]]<br />[[Salandit]] | | class="poison" | [[File:Salandit.gif|link=Salandit|Salandit]]<br />[[Salandit]] | ||
| class="poison" | [[File:Female.png]] & [[File:Rare Candy.png]]<br />Female & Level 33 | | class="poison" | [[File:Female.png]] & [[File:Rare Candy.png]]<br />Female & Level 33 |