234
edits
VandheerLord (talk | contribs) No edit summary |
VandheerLord (talk | contribs) (updated attacks) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | Krabby | | class="water" | Krabby | ||
| class="water" | Bubble | | class="water" | Bubble Beam | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | ||
| class="water" | | | class="water" | 65 | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container- | |- class="container-steel" | ||
| class=" | | class="steel" | Krabby | ||
| class=" | | class="steel" | Metal Claw | ||
| class=" | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
| class=" | | class="steel" | 50 | ||
| class=" | | class="steel" | 95% | ||
| class=" | | class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | Krabby | |||
| class="ground" | Mud Shot | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 55 | |||
| class="ground" | 95% | |||
| class="ground" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Krabby | | class="normal" | Krabby | ||
Line 110: | Line 117: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits