Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex width-100" cellspacing="0" cellpadding="0" | class="text-left" | ↰ #278 link=Wingull|Wingull ...") |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 124: | Line 124: | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Wingull | |||
| class="water" | Water Gun | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="water" | Wingull | |||
| class="water" | Wing Attack | |||
| class="water" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="water" | 60 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="water" | Wingull | |||
| class="water" | Quick Attack | |||
| class="water" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="water" | Wingull | |||
| class="water" | Pursuit | |||
| class="water" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |