Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) mNo edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 184: | Line 184: | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:126MS.png|link=Magmar|Magmar]]<br/>#126<br/>[[Magmar]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:126MS.png|link=Magmar|Magmar]]<br/>#126<br/>[[Magmar]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:127MS.png|link=Pinsir|Pinsir]]<br/>#127<br/>[[Pinsir]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:127MS.png|link=Pinsir|Pinsir]]<br/>#127<br/>[[Pinsir]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:127MMS.png|link=Pinsir (Mega)|Pinsir (Mega)]]<br/>#127M<br/>[[Pinsir (Mega)]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:128MS.png|link=Tauros|Tauros]]<br/>#128<br/>[[Tauros]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:128MS.png|link=Tauros|Tauros]]<br/>#128<br/>[[Tauros]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:129MS.png|link=Magikarp|Magikarp]]<br/>#129<br/>[[Magikarp]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:129MS.png|link=Magikarp|Magikarp]]<br/>#129<br/>[[Magikarp]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:130MS.png|link=Gyarados|Gyarados]]<br/>#130<br/>[[Gyarados]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:130MS.png|link=Gyarados|Gyarados]]<br/>#130<br/>[[Gyarados]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:130MMS.png|link=Gyarados (Mega)|Gyarados (Mega)]]<br />#130M<br />[[Gyarados (Mega)]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:130MMS.png|link=Gyarados (Mega)|Gyarados (Mega)]]<br />#130M<br />[[Gyarados (Mega)]] | ||
Line 192: | Line 193: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:132MS.png|link=Ditto|Ditto]]<br/>#132<br/>[[Ditto]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:132MS.png|link=Ditto|Ditto]]<br/>#132<br/>[[Ditto]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br/>#133<br/>[[Eevee]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br/>#133<br/>[[Eevee]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:134MS.png|link=Vaporeon|Vaporeon]]<br/>#134<br/>[[Vaporeon]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:134MS.png|link=Vaporeon|Vaporeon]]<br/>#134<br/>[[Vaporeon]] | ||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:135MS.png|link=Jolteon|Jolteon]]<br/>#135<br/>[[Jolteon]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:135MS.png|link=Jolteon|Jolteon]]<br/>#135<br/>[[Jolteon]] | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:136MS.png|link=Flareon|Flareon]]<br/>#136<br/>[[Flareon]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:136MS.png|link=Flareon|Flareon]]<br/>#136<br/>[[Flareon]] | ||
Line 199: | Line 200: | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:138MS.png|link=Omanyte|Omanyte]]<br/>#138<br/>[[Omanyte]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:138MS.png|link=Omanyte|Omanyte]]<br/>#138<br/>[[Omanyte]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:139MS.png|link=Omastar|Omastar]]<br/>#139<br/>[[Omastar]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:139MS.png|link=Omastar|Omastar]]<br/>#139<br/>[[Omastar]] | ||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:140MS.png|link=Kabuto|Kabuto]]<br/>#140<br/>[[Kabuto]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:140MS.png|link=Kabuto|Kabuto]]<br/>#140<br/>[[Kabuto]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:141MS.png|link=Kabutops|Kabutops]]<br/>#141<br/>[[Kabutops]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:141MS.png|link=Kabutops|Kabutops]]<br/>#141<br/>[[Kabutops]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:142MS.png|link=Aerodactyl|Aerodactyl]]<br/>#142<br/>[[Aerodactyl]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:142MS.png|link=Aerodactyl|Aerodactyl]]<br/>#142<br/>[[Aerodactyl]] | ||
Line 206: | Line 207: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:143MS.png|link=Snorlax|Snorlax]]<br/>#143<br/>[[Snorlax]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:143MS.png|link=Snorlax|Snorlax]]<br/>#143<br/>[[Snorlax]] | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:144MS.png|link=Articuno|Articuno]]<br/>#144<br/>[[Articuno]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:144MS.png|link=Articuno|Articuno]]<br/>#144<br/>[[Articuno]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:145MS.png|link=Zapdos|Zapdos]]<br/>#145<br/>[[Zapdos]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:145MS.png|link=Zapdos|Zapdos]]<br/>#145<br/>[[Zapdos]] | ||
| class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:146MS.png|link=Moltres|Moltres]]<br/>#146<br/>[[Moltres]] | | class="fire-dex" style="width: 140px;" | [[File:146MS.png|link=Moltres|Moltres]]<br/>#146<br/>[[Moltres]] | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:147MS.png|link=Dratini|Dratini]]<br/>#147<br/>[[Dratini]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:147MS.png|link=Dratini|Dratini]]<br/>#147<br/>[[Dratini]] | ||
Line 213: | Line 214: | ||
| class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:149MS.png|link=Dragonite|Dragonite]]<br/>#149<br/>[[Dragonite]] | | class="dragon-dex" style="width: 140px;" | [[File:149MS.png|link=Dragonite|Dragonite]]<br/>#149<br/>[[Dragonite]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:150MS.png|link=Mewtwo|Mewtwo]]<br/>#150<br/>[[Mewtwo]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:150MS.png|link=Mewtwo|Mewtwo]]<br/>#150<br/>[[Mewtwo]] | ||
|- | |||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:150MXMS.png|link=Mewtwo (Mega X)|Mewtwo (Mega X)]]<br />#150MX<br />[[Mewtwo (Mega X)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:150MXMS.png|link=Mewtwo (Mega X)|Mewtwo (Mega X)]]<br />#150MX<br />[[Mewtwo (Mega X)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:150MYMS.png|link=Mewtwo (Mega Y)|Mewtwo (Mega Y)]]<br />#150MY<br />[[Mewtwo (Mega Y)]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:150MYMS.png|link=Mewtwo (Mega Y)|Mewtwo (Mega Y)]]<br />#150MY<br />[[Mewtwo (Mega Y)]] | ||
| class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:151MS.png|link=Mew|Mew]]<br/>#151<br/>[[Mew]] | | class="psychic-dex" style="width: 140px;" | [[File:151MS.png|link=Mew|Mew]]<br/>#151<br/>[[Mew]] |