Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) No edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) (→Gyms) |
||
Line 712: | Line 712: | ||
| class="water" | '''Attacks''' | | class="water" | '''Attacks''' | ||
| class="water" | '''Level''' | | class="water" | '''Level''' | ||
|- | |||
| class="water" | [[File:Slowbro.gif|Slowbro]]<br />Slowbro | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="water" | Will | |||
| class="water" | Kanto/Johto Elite 4 Member #1 | |||
| class="water" | Psychic<br />Surf<br />Fire Blast<br />Confusion | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
|} | |||
<!-- End Gym Appearances Table --> |