Editor
650
edits
(Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex" cellspacing="0" cellpadding="0" style="width: 100%;" | style="text-align: left;" | ↲ #252 File:252MS.png|lin...") |
IllumiNoob (talk | contribs) |
||
Line 603: | Line 603: | ||
===Sidequests=== | ===Sidequests=== | ||
<!-- Sidequest Appearances Table --> | <!-- Sidequest Appearances Table --> | ||
{| | {| class="container-grass" style="text-align: center; float: center; width: 100%; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | ||
| | | class="grass"| '''Pokémon''' | ||
| | | class="grass"| '''Type''' | ||
| | | class="grass"| '''Owner''' | ||
| | | class="grass"| '''Battle #''' | ||
| | | class="grass"| '''Attacks''' | ||
| | | class="grass"| '''Level''' | ||
|- | |- | ||
| | | class="grass" | [[File:Shadow Grovyle.gif|Shadow Grovyle]]<br />Shadow Grovyle | ||
| | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| | | class="grass" | Rider Ligam | ||
| | | class="grass" | 965 | ||
| | | class="grass" | Leaf Blade<br />Extreme Speed<br />Quick Attack<br />Secret Power | ||
| | | class="grass" | 100 | ||
|- | |||
| class="grass" | [[File:Grovyle.gif|Grovyle]]<br />Grovyle | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | ??? | |||
| class="grass" | 1482 | |||
| class="grass" | Leaf Blade<br />Extreme Speed<br />Quick Attack<br />Secret Power | |||
| class="grass" | 100 | |||
|- | |||
| class="grass" | [[File:Grovyle.gif|Grovyle]]<br />Grovyle | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | ??? | |||
| class="grass" | 1527 | |||
| class="grass" | Leaf Blade<br />Extreme Speed<br />Quick Attack<br />Secret Power | |||
| class="grass" | 100 | |||
|- | |||
| class="grass" | [[File:Metallic Grovyle.gif|Metallic Grovyle]]<br />Metallic Grovyle | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | ??? | |||
| class="grass" | 1613 | |||
| class="grass" | Leaf Blade<br />Extreme Speed<br />Quick Attack<br />Secret Power | |||
| class="grass" | 100 | |||
|- | |||
| class="grass" | [[File:Grovyle.gif|Grovyle]]<br />Grovyle | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | ??? | |||
| class="grass" | 1624 | |||
| class="grass" | Leaf Blade<br />Extreme Speed<br />Quick Attack<br />Secret Power | |||
| class="grass" | 100 | |||
|- | |||
| class="grass" | [[File:Grovyle.gif|Grovyle]]<br />Grovyle | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | ??? | |||
| class="grass" | 1719 | |||
| class="grass" | Leaf Blade<br />Extreme Speed<br />Quick Attack<br />Secret Power | |||
| class="grass" | 100 | |||
|- | |||
| class="grass" | [[File:Shiny Grovyle.gif|Shiny Grovyle]]<br />Shiny Grovyle | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | ??? | |||
| class="grass" | 1725 | |||
| class="grass" | Leaf Blade<br />Extreme Speed<br />Quick Attack<br />Secret Power | |||
| class="grass" | 100 | |||
|} | |} | ||
<!-- End Sidequest Appearances Table --> | <!-- End Sidequest Appearances Table --> |