Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) m (→Attacks) |
||
Line 79: | Line 79: | ||
| class="electric" | Rotom (Pokedex) | | class="electric" | Rotom (Pokedex) | ||
| class="electric" | Charge Beam | | class="electric" | Charge Beam | ||
| class="electric"|[[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric"|50 | | class="electric" | 50 | ||
| class="electric"|90% | | class="electric" | 90% | ||
| class="electric"|[[File:Special.png|Special]] | | class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | Rotom (Pokedex) | |||
| class="steel" | Flash Cannon | |||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="steel" | 80 | |||
| class="steel" | 100% | |||
| class="steel" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Rotom (Pokedex) | | class="normal" | Rotom (Pokedex) | ||
Line 92: | Line 99: | ||
|- class="container-steel" | |- class="container-steel" | ||
| class="steel" | Rotom (Pokedex) | | class="steel" | Rotom (Pokedex) | ||
| class="steel"|Gyro Ball | | class="steel "| Gyro Ball | ||
| class="steel"|[[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
| class="steel"|150 | | class="steel" | 150 | ||
| class="steel"|100% | | class="steel" | 100% | ||
| class="steel"|[[File:Physical.png|Physical | | class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |