46
edits
Line 569: | Line 569: | ||
| class="normal" | 100 | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Bidoof.gif|Bidoof]]<br />Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Lass Medeline | ||
| class=" | | class="normal" | 998 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Shiny Bidoof.gif|Shiny Bidoof]]<br />Shiny Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Lass Medeline | ||
| class=" | | class="normal" | 998 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Metallic Bidoof.gif|Metallic Bidoof]]<br />Metallic Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Lass Medeline | ||
| class=" | | class="normal" | 998 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Bidoof.gif|Bidoof]]<br />Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Lass Sarah | ||
| class=" | | class="normal" | 1001 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Shiny Bidoof.gif|Shiny Bidoof]]<br />Shiny Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Lass Sarah | ||
| class=" | | class="normal" | 1001 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Mystic Bidoof.gif|Mystic Bidoof]]<br />Mystic Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Lass Sarah | ||
| class=" | | class="normal" | 1001 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Bidoof.gif|Bidoof]]<br />Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Twins Liv & Liz | ||
| class=" | | class="normal" | 1006 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Bidoof.gif|Bidoof]]<br />Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Twins Liv & Liz | ||
| class=" | | class="normal" | 1006 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Bidoof.gif|Bidoof]]<br />Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Hiker Daniel | ||
| class=" | | class="normal" | 1014 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Shiny Bidoof.gif|Shiny Bidoof]]<br />Shiny Bidoof | ||
| class=" | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class=" | | class="normal" | Hiker Daniel | ||
| class=" | | class="normal" | 1014 | ||
| class=" | | class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | ||
| class=" | | class="normal" | 100 | ||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Dark Bidoof.gif|Dark Bidoof]]<br />Dark Bidoof | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | Picnicker Karina | |||
| class="normal" | 1019 | |||
| class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Dark Bidoof.gif|Dark Bidoof]]<br />Dark Bidoof | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | Picnicker Siena | |||
| class="normal" | 1020 | |||
| class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |||
| class="normal" | [[File:Mystic Bidoof.gif|Mystic Bidoof]]<br />Mystic Bidoof | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | Fisher Joseph | |||
| class="normal" | 1029 | |||
| class="normal" | Tackle<br />Growl<br />Leer<br />Pound | |||
| class="normal" | 100 | |||
|- | |- | ||
<!-- End Sidequest Appearances Table --> | <!-- End Sidequest Appearances Table --> |
edits