1,196
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 42: | Line 42: | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:747MS.png|link=Mareanie|Mareanie]]<br />#747<br />[[Mareanie]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:747MS.png|link=Mareanie|Mareanie]]<br />#747<br />[[Mareanie]] | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:748MS.png|link=Toxapex|Toxapex]]<br />#748<br />[[Toxapex]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:748MS.png|link=Toxapex|Toxapex]]<br />#748<br />[[Toxapex]] | ||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:749MS.png|link=Mudbray|Mudbray]]<br />#749<br />[[Mudbray]] | |||
| class="ground-dex" style="width: 140px;" | [[File:750MS.png|link=Mudsdale|Mudsdale]]<br />#750<br />[[Mudsdale]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:751MS.png|link=Dewpider|Dewpider]]<br />#751<br />[[Dewpider]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:752MS.png|link=Araquanid|Araquanid]]<br />#752<br />[[Araquanid]] | |||
|- | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:753MS.png|link=Fomantis|Fomantis]]<br />#753<br />[[Fomantis]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:754MS.png|link=Lurantis|Lurantis]]<br />#754<br />[[Lurantis]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:755MS.png|link=Morelull|Morelull]]<br />#755<br />[[Morelull]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:756MS.png|link=Shiinotic|Shiinotic]]<br />#756<br />[[Shiinotic]] | |||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:757MS.png|link=Salandit|Salandit]]<br />#757<br />[[Salandit]] | |||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:758MS.png|link=Salazzle|Salazzle]]<br />#758<br />[[Salazzle]] | |||
|- | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits