Editor
6,807
edits
m (→Appearances) |
Sneezeball (talk | contribs) m (→Attacks) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Kingler | |||
| class="water" | Bubble Beam | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 65 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Kingler | |||
| class="water" | Crabhammer | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 100 | |||
| class="water" | 90% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Krabby]] | | class="normal" | [[Krabby]] | ||
Line 98: | Line 112: | ||
| class="normal" | 95% | | class="normal" | 95% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | Kingler | |||
| class="steel" | Metal Claw | |||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="steel" | 50 | |||
| class="steel" | 95% | |||
| class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Krabby]] | | class="normal" | [[Krabby]] | ||
Line 112: | Line 133: | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |