Editor
650
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
IllumiNoob (talk | contribs) |
||
Line 483: | Line 483: | ||
[[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] [[File:Water.gif|link=Water|Water]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] [[File:Water.gif|link=Water|Water]] [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
|} | |} | ||
==Appearances== | |||
===Sidequests=== | |||
<!-- Sidequest Appearances Table --> | |||
{| class="container-water" style="text-align: center; float: center; width: 100%; margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | |||
| class="water"| '''Pokémon''' | |||
| class="water"| '''Type''' | |||
| class="water"| '''Owner''' | |||
| class="water"| '''Battle #''' | |||
| class="water"| '''Attacks''' | |||
| class="water"| '''Level''' | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Seel.gif|Seel]]<br />Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Swimmer Amara | |||
| class="water" | 78 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Shiny Seel.gif|Shiny Seel]]<br />Shiny Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Swimmer Amara | |||
| class="water" | 78 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Seel.gif|Seel]]<br />Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Beauty Amanda | |||
| class="water" | 87 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Seel.gif|Seel]]<br />Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Swimmer Margaret | |||
| class="water" | 209 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Shadow Seel.gif|Shadow Seel]]<br />Shadow Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Swimmer Margaret | |||
| class="water" | 209 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Seel.gif|Seel]]<br />Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Tuber Sascha | |||
| class="water" | 377 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Dark Seel.gif|Dark Seel]]<br />Dark Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Swimmer Wendy | |||
| class="water" | 415 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Shadow Seel.gif|Shadow Seel]]<br />Shadow Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Fisher George | |||
| class="water" | 439 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Shiny Seel.gif|Shiny Seel]]<br />Shiny Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Swimmer Bob | |||
| class="water" | 462 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Seel.gif|Seel]]<br />Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Youngster Mac | |||
| class="water" | 467 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Shadow Seel.gif|Shadow Seel]]<br />Shadow Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Cipher Peon Egrog | |||
| class="water" | 947 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Seel.gif|Seel]]<br />Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | ??? | |||
| class="water" | 1493 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|- | |||
| class="water" | [[File:Seel.gif|Seel]]<br />Seel | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | ??? | |||
| class="water" | 1531 | |||
| class="water" | Aurora Beam<br />Water Gun<br />Body Slam<br />Powder Snow | |||
| class="water" | 100 | |||
|} | |||
<!-- End Sidequest Appearances Table --> |