234
edits
mNo edit summary |
VandheerLord (talk | contribs) |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-ground" | ||
| class=" | | class="ground" | [[Charmeleon]] | ||
| class=" | | class="ground" | Dig | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class=" | | class="ground" | 80 | ||
| class=" | | class="ground" | 100% | ||
| class=" | | class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-dragon" | ||
| class=" | | class="dragon" | [[Charmeleon]] | ||
| class=" | | class="dragon" | Dragon Claw | ||
| class=" | | class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | ||
| class=" | | class="dragon" | 80 | ||
| class=" | | class="dragon" | 100% | ||
| class=" | | class="dragon" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[Charizard]] | |||
| class="dragon" | Dragon Pulse | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 90 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[Charmander]] | |||
| class="dragon" | Dragon Rage | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 40 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | Charizard (Mega X) | |||
| class="ground" | Earthquake | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 100 | |||
| class="ground" | 100% | |||
| class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | [[Charmander]] | | class="fire" | [[Charmander]] | ||
Line 101: | Line 122: | ||
| class="fire" | 40 | | class="fire" | 40 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
| class="fire" | [[File:Special.png|Special]] | | class="fire" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | [[Charmeleon]] | | class="fire" | [[Charmeleon]] | ||
| class="fire" | Fire Punch | | class="fire" | Fire Punch | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
Line 124: | Line 131: | ||
| class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | [[ | | class="fire" | [[Charizard]] | ||
| class="fire" | Flamethrower | | class="fire" | Flamethrower | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| class="fire" | 90 | | class="fire" | 90 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
| class="fire" | [[File: Special.png|Special]] | | class="fire" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-fire" | |||
| class="fire" | Charizard (Mega X) | |||
| class="fire" | Flare Blitz | |||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | |||
| class="fire" | 120 | |||
| class="fire" | 100% | |||
| class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="steel" | [[Charmander]] | |||
| class="steel" | Metal Claw | |||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="steel" | 50 | |||
| class="steel" | 95% | |||
| class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dragon" | |- class="container-dragon" | ||
| class="dragon" | Charizard (Mega X) | | class="dragon" | Charizard (Mega X) | ||
Line 145: | Line 166: | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[ | | class="normal" | [[Charmeleon]] | ||
| class="normal" | Slash | | class="normal" | Slash | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
Line 151: | Line 172: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-electric" | ||
| class=" | | class="electric" | Charizard (Mega X) | ||
| class=" | | class="electric" | Thunder Punch | ||
| class=" | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class=" | | class="electric" | 75 | ||
| class=" | | class="electric" | 100% | ||
| class=" | | class="electric" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-flying" | |- class="container-flying" | ||
| class="flying" | [[Charizard]] | | class="flying" | [[Charizard]] |
edits