234
edits
mNo edit summary |
VandheerLord (talk | contribs) |
||
Line 81: | Line 81: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-flying" | ||
| class=" | | class="flying" | Charizard (Mega Y) | ||
| class=" | | class="flying" | Air Slash | ||
| class=" | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class=" | | class="flying" | 75 | ||
| class=" | | class="flying" | 95% | ||
| class=" | | class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | Charizard (Mega Y) | | class="fire" | Charizard (Mega Y) | ||
Line 94: | Line 94: | ||
| class="fire" | 150 | | class="fire" | 150 | ||
| class="fire" | 90% | | class="fire" | 90% | ||
| class="fire" | [[File: Special.png|Special]] | | class="fire" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-ground" | |||
| class="ground" | [[Charmeleon]] | |||
| class="ground" | Dig | |||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ground" | 80 | |||
| class="ground" | 100% | |||
| class="ground" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[Charmeleon]] | |||
| class="dragon" | Dragon Claw | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 80 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[Charizard]] | |||
| class="dragon" | Dragon Pulse | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 90 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dragon" | |||
| class="dragon" | [[Charmander]] | |||
| class="dragon" | Dragon Rage | |||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | |||
| class="dragon" | 40 | |||
| class="dragon" | 100% | |||
| class="dragon" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | [[Charmander]] | | class="fire" | [[Charmander]] | ||
Line 101: | Line 129: | ||
| class="fire" | 40 | | class="fire" | 40 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
| class="fire" | [[File:Special.png|Special]] | | class="fire" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | [[Charmeleon]] | | class="fire" | [[Charmeleon]] | ||
| class="fire" | Fire Punch | | class="fire" | Fire Punch | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
Line 124: | Line 138: | ||
| class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fire" | |- class="container-fire" | ||
| class="fire" | [[ | | class="fire" | [[Charizard]] | ||
| class="fire" | Flamethrower | | class="fire" | Flamethrower | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| class="fire" | 90 | | class="fire" | 90 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
| class="fire" | [[File: Special.png|Special]] | | class="fire" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container- | |- class="container-steel" | ||
| class=" | | class="steel" | [[Charmander]] | ||
| class=" | | class="steel" | Metal Claw | ||
| class=" | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
| class=" | | class="steel" | 50 | ||
| class=" | | class="steel" | 95% | ||
| class=" | | class="steel" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[Charmander]] | | class="normal" | [[Charmander]] | ||
Line 145: | Line 159: | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[ | | class="normal" | [[Charmeleon]] | ||
| class="normal" | Slash | | class="normal" | Slash | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
Line 153: | Line 167: | ||
|- class="container-grass" | |- class="container-grass" | ||
| class="grass" | Charizard (Mega Y) | | class="grass" | Charizard (Mega Y) | ||
| class="grass" | | | class="grass" | Solarbeam | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | 120 | | class="grass" | 120 |
edits