234
edits
VandheerLord (talk | contribs) |
|||
Line 106: | Line 106: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | [[Weedle]] | |||
| class="bug" | Bug Bite | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="electric" | [[Weedle]] | |||
| class="electric" | Electroweb | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="electric" | 55 | |||
| class="electric" | 95% | |||
| class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Kakuna | | class="normal" | Kakuna | ||
| class="normal" | Harden | | class="normal" | Harden | ||
| class="normal" | [[File: | | class="normal" | [[File:Norma.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | 0 | | class="normal" | 0 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 120: | Line 134: | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
| class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| class="bug" | [[Weedle]] | | class="bug" | [[Weedle]] | ||
Line 134: | Line 141: | ||
| class="bug" | 95% | | class="bug" | 95% | ||
| class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | | class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits