Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
|||
Line 117: | Line 117: | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
| class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | | class="flying" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | Pidgey | |||
| class="dark" | Pursuit | |||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="dark" | 40 | |||
| class="dark" | 100% | |||
| class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | Pidgey | | class="normal" | Pidgey | ||
Line 131: | Line 138: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |