Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) (→P) |
Sneezeball (talk | contribs) (→B) |
||
Line 396: | Line 396: | ||
| class="grass" | Evolve from [[Shroomish]] starting at level 23 | | class="grass" | Evolve from [[Shroomish]] starting at level 23 | ||
| class="grass" | Common | | class="grass" | Common | ||
|- class="water-dex" | |||
| class="water" | #729 [[File:729MS.png|link=Brionne|Brionne]] [[Brionne]] | |||
| class="water" | Evolve from [[Popplio]] starting at level 17 | |||
| class="water" | Ultra Rare | |||
|- class="steel-dex" | |- class="steel-dex" | ||
| class="steel" | #437 [[File:437MS.png|link=Bronzong|Bronzong]] [[Bronzong]] | | class="steel" | #437 [[File:437MS.png|link=Bronzong|Bronzong]] [[Bronzong]] |