Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 82: | Line 82: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container- | |- class="container-dark" | ||
| class=" | | class="dark" | Chespin | ||
| class=" | | class="dark" | Bite | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class=" | | class="dark" | 60 | ||
| class=" | | class="dark" | 100% | ||
| class=" | | class="dark" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Chespin | |||
| class="bug" | Pin Missile | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 45 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-rock" | |- class="container-rock" | ||
| class="rock" | Chespin | | class="rock" | Chespin | ||
Line 96: | Line 103: | ||
| class="rock" | 90% | | class="rock" | 90% | ||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container- | |- class="container-grass" | ||
| class=" | | class="grass" | Chespin | ||
| class=" | | class="grass" | Vine Whip | ||
| class=" | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class=" | | class="grass" | 35 | ||
| class=" | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
| class=" | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |