62
edits
Line 117: | Line 117: | ||
| class="normal" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="normal" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="normal" | 70 | | class="normal" | 70 | ||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Staravia | |||
| class="normal" | Fly | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 90 | |||
| class="normal" | 95% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-steel" | |||
| class="normal" | Staravia | |||
| class="normal" | Steel Wing | |||
| class="normal" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="normal" | 70 | |||
| class="normal" | 90% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-fighting" | |||
| class="normal" | Staravia | |||
| class="normal" | Revenge | |||
| class="normal" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Starly | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Starly | |||
| class="normal" | Wing Attack | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="normal" | Starly | |||
| class="normal" | Pursuit | |||
| class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="normal" | 40 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ghost" | |||
| class="normal" | Starly | |||
| class="normal" | Astonish | |||
| class="normal" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="normal" | 30 | |||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] |
edits