Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) m (→Locations) |
Sneezeball (talk | contribs) m (→Attacks) |
||
Line 103: | Line 103: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| class="text-center margin-top-10 border-rad-10" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| | | class="attacks" | '''Originating Pokémon''' | ||
| | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
| | | class="attacks" | '''Type''' | ||
| | | class="attacks" | '''Power''' | ||
| | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-poison" | |||
| class="bug" | Beedrill | |||
| class="bug" | Poison Jab | |||
| class="bug" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="bug" | 80 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Beedrill | |||
| class="bug" | Silver Wind | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="bug" | Beedrill | |||
| class="bug" | Swift | |||
| class="bug" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-dark" | |- class="container-dark" | ||
| | | class="bug" | Beedrill | ||
| | | class="bug" | Assurance | ||
| | | class="bug" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| | | class="bug" | 50 | ||
| | | class="bug" | 100% | ||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
| | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| | | class="bug" | [[Kakuna]] | ||
| | | class="bug" | Harden | ||
| | | class="bug" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| | | class="bug" | 0 | ||
| | | class="bug" | 100% | ||
| | | class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| | | class="bug" | [[Kakuna]] | ||
| class="bug" | Poison Sting | |||
| class="bug" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="bug" | 15 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| | | class="bug" | [[Kakuna]] | ||
| | | class="bug" | Bug Bite | ||
| | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| | | class="bug" | 60 | ||
| | | class="bug" | 100% | ||
| | | class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-electric" | |||
| class="bug" | [[Kakuna]] | |||
| class="bug" | Electroweb | |||
| class="bug" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="bug" | 55 | |||
| class="bug" | 95% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-bug" | |- class="container-bug" | ||
| | | class="bug" | [[Weedle]] | ||
| | | class="bug" | String Shot | ||
| | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| | | class="bug" | 0 | ||
| | | class="bug" | 95% | ||
| | | class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
Line 181: | Line 181: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| class="text-center margin-top-10 border-rad-10" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| class="attacks" | '''Attack''' | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
Line 192: | Line 192: | ||
| class="flying" | Acrobatics | | class="flying" | Acrobatics | ||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif| | | class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]82,500 | ||
| class="flying" | 110 | | class="flying" | 110 | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
Line 199: | Line 199: | ||
| class="flying" | Aerial Ace | | class="flying" | Aerial Ace | ||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif| | | class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="flying" | 60 | | class="flying" | 60 | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
Line 206: | Line 206: | ||
| class="dark" | Assurance | | class="dark" | Assurance | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="dark" | 50 | | class="dark" | 50 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 213: | Line 213: | ||
| class="fighting" | Brick Break | | class="fighting" | Brick Break | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]56,250 | ||
| class="fighting" | 75 | | class="fighting" | 75 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 220: | Line 220: | ||
| class="bug" | Bug Bite | | class="bug" | Bug Bite | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="bug" | 60 | | class="bug" | 60 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 227: | Line 227: | ||
| class="normal" | Cut | | class="normal" | Cut | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="normal" | 50 | | class="normal" | 50 | ||
| class="normal" | 95% | | class="normal" | 95% | ||
Line 234: | Line 234: | ||
| class="normal" | Facade | | class="normal" | Facade | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]52,500 | ||
| class="normal" | 70 | | class="normal" | 70 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 241: | Line 241: | ||
| class="normal" | False Swipe | | class="normal" | False Swipe | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="normal" | 40 | | class="normal" | 40 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 248: | Line 248: | ||
| class="bug" | Fell Stinger | | class="bug" | Fell Stinger | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]22,500 | ||
| class="bug" | 30 | | class="bug" | 30 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 255: | Line 255: | ||
| class="normal" | Frustration | | class="normal" | Frustration | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]76,500 | ||
| class="normal" | 102 | | class="normal" | 102 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 262: | Line 262: | ||
| class="normal" | Fury Attack | | class="normal" | Fury Attack | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]33,750 | ||
| class="normal" | 45 | | class="normal" | 45 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 269: | Line 269: | ||
| class="normal" | Giga Impact | | class="normal" | Giga Impact | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]112,500 | ||
| class="normal" | 150 | | class="normal" | 150 | ||
| class="normal" | 90% | | class="normal" | 90% | ||
Line 276: | Line 276: | ||
| class="bug" | Hidden Power (Bug) | | class="bug" | Hidden Power (Bug) | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="bug" | 60 | | class="bug" | 60 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 283: | Line 283: | ||
| class="dark" | Hidden Power (Dark) | | class="dark" | Hidden Power (Dark) | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 290: | Line 290: | ||
| class="dragon" | Hidden Power (Dragon) | | class="dragon" | Hidden Power (Dragon) | ||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | | class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | ||
| class="dragon" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dragon" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dragon" | 60 | | class="dragon" | 60 | ||
| class="dragon" | 100% | | class="dragon" | 100% | ||
Line 297: | Line 297: | ||
| class="electric" | Hidden Power (Electric) | | class="electric" | Hidden Power (Electric) | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="electric" | 60 | | class="electric" | 60 | ||
| class="electric" | 100% | | class="electric" | 100% | ||
Line 304: | Line 304: | ||
| class="fairy" | Hidden Power (Fairy) | | class="fairy" | Hidden Power (Fairy) | ||
| class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | | class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | ||
| class="fairy" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fairy" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fairy" | 60 | | class="fairy" | 60 | ||
| class="fairy" | 100% | | class="fairy" | 100% | ||
Line 311: | Line 311: | ||
| class="fighting" | Hidden Power (Fighting) | | class="fighting" | Hidden Power (Fighting) | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fighting" | 60 | | class="fighting" | 60 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 318: | Line 318: | ||
| class="fire" | Hidden Power (Fire) | | class="fire" | Hidden Power (Fire) | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| class="fire" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fire" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fire" | 60 | | class="fire" | 60 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
Line 325: | Line 325: | ||
| class="flying" | Hidden Power (Flying) | | class="flying" | Hidden Power (Flying) | ||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif| | | class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="flying" | 60 | | class="flying" | 60 | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
Line 332: | Line 332: | ||
| class="ghost" | Hidden Power (Ghost) | | class="ghost" | Hidden Power (Ghost) | ||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | | class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | ||
| class="ghost" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ghost" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ghost" | 60 | | class="ghost" | 60 | ||
| class="ghost" | 100% | | class="ghost" | 100% | ||
Line 339: | Line 339: | ||
| class="grass" | Hidden Power (Grass) | | class="grass" | Hidden Power (Grass) | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | [[File:Pmoney.gif| | | class="grass" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="grass" | 60 | | class="grass" | 60 | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
Line 346: | Line 346: | ||
| class="ground" | Hidden Power (Ground) | | class="ground" | Hidden Power (Ground) | ||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class="ground" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ground" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ground" | 60 | | class="ground" | 60 | ||
| class="ground" | 100% | | class="ground" | 100% | ||
Line 353: | Line 353: | ||
| class="ice" | Hidden Power (Ice) | | class="ice" | Hidden Power (Ice) | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ice" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ice" | 60 | | class="ice" | 60 | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
Line 360: | Line 360: | ||
| class="normal" | Hidden Power (Normal) | | class="normal" | Hidden Power (Normal) | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="normal" | 60 | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 367: | Line 367: | ||
| class="poison" | Hidden Power (Poison) | | class="poison" | Hidden Power (Poison) | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="poison" | 60 | | class="poison" | 60 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 374: | Line 374: | ||
| class="psychic" | Hidden Power (Psychic) | | class="psychic" | Hidden Power (Psychic) | ||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | | class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | ||
| class="psychic" | [[File:Pmoney.gif| | | class="psychic" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="psychic" | 60 | | class="psychic" | 60 | ||
| class="psychic" | 100% | | class="psychic" | 100% | ||
Line 381: | Line 381: | ||
| class="rock" | Hidden Power (Rock) | | class="rock" | Hidden Power (Rock) | ||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | | class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | ||
| class="rock" | [[File:Pmoney.gif| | | class="rock" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="rock" | 60 | | class="rock" | 60 | ||
| class="rock" | 100% | | class="rock" | 100% | ||
Line 388: | Line 388: | ||
| class="steel" | Hidden Power (Steel) | | class="steel" | Hidden Power (Steel) | ||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
| class="steel" | [[File:Pmoney.gif| | | class="steel" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="steel" | 60 | | class="steel" | 60 | ||
| class="steel" | 100% | | class="steel" | 100% | ||
Line 395: | Line 395: | ||
| class="water" | Hidden Power (Water) | | class="water" | Hidden Power (Water) | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | ||
| class="water" | [[File:Pmoney.gif| | | class="water" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="water" | 60 | | class="water" | 60 | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
Line 402: | Line 402: | ||
| class="normal" | Hyper Beam | | class="normal" | Hyper Beam | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]112,500 | ||
| class="normal" | 150 | | class="normal" | 150 | ||
| class="normal" | 90% | | class="normal" | 90% | ||
Line 409: | Line 409: | ||
| class="bug" | Infestation | | class="bug" | Infestation | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]15,000 | ||
| class="bug" | 20 | | class="bug" | 20 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 416: | Line 416: | ||
| class="dark" | Payback | | class="dark" | Payback | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="dark" | 50 | | class="dark" | 50 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 423: | Line 423: | ||
| class="bug" | Pin Missile | | class="bug" | Pin Missile | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]33,750 | ||
| class="bug" | 45 | | class="bug" | 45 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 430: | Line 430: | ||
| class="poison" | Poison Jab | | class="poison" | Poison Jab | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="poison" | 80 | | class="poison" | 80 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 437: | Line 437: | ||
| class="poison" | Poison Sting | | class="poison" | Poison Sting | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]11,250 | ||
| class="poison" | 15 | | class="poison" | 15 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 444: | Line 444: | ||
| class="dark" | Pursuit | | class="dark" | Pursuit | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="dark" | 40 | | class="dark" | 40 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 451: | Line 451: | ||
| class="normal" | Rage | | class="normal" | Rage | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]15,000 | ||
| class="normal" | 20 | | class="normal" | 20 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 458: | Line 458: | ||
| class="normal" | Return | | class="normal" | Return | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]76,500 | ||
| class="normal" | 102 | | class="normal" | 102 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 465: | Line 465: | ||
| class="fighting" | Rock Smash | | class="fighting" | Rock Smash | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="fighting" | 40 | | class="fighting" | 40 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 472: | Line 472: | ||
| class="normal" | Round | | class="normal" | Round | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="normal" | 60 | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 479: | Line 479: | ||
| class="poison" | Sludge Bomb | | class="poison" | Sludge Bomb | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="poison" | 90 | | class="poison" | 90 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 486: | Line 486: | ||
| class="grass" | Solar Beam | | class="grass" | Solar Beam | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | [[File:Pmoney.gif| | | class="grass" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]90,000 | ||
| class="grass" | 120 | | class="grass" | 120 | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
Line 493: | Line 493: | ||
| class="bug" | Struggle Bug | | class="bug" | Struggle Bug | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]22,500 | ||
| class="bug" | 30 | | class="bug" | 30 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 500: | Line 500: | ||
| class="dark" | Thief | | class="dark" | Thief | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 507: | Line 507: | ||
| class="bug" | Twineedle | | class="bug" | Twineedle | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="bug" | 50 | | class="bug" | 50 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 514: | Line 514: | ||
| class="bug" | U-Turn | | class="bug" | U-Turn | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]52,500 | ||
| class="bug" | 70 | | class="bug" | 70 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 521: | Line 521: | ||
| class="poison" | Venoshock | | class="poison" | Venoshock | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]48,750 | ||
| class="poison" | 65 | | class="poison" | 65 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 528: | Line 528: | ||
| class="bug" | X-Scissor | | class="bug" | X-Scissor | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="bug" | 80 | | class="bug" | 80 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% |