Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) m (→Attacks) |
|||
Line 85: | Line 85: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| class="text-center margin-top-10 border-rad-10" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| | | class="attacks" | '''Originating Pokémon''' | ||
| | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
| | | class="attacks" | '''Type''' | ||
| | | class="attacks" | '''Power''' | ||
| | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-poison" | |- class="container-poison" | ||
| | | class="poison" | Nidoran (M) | ||
| | | class="poison" | Poison Sting | ||
| | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| | | class="poison" | 15 | ||
| | | class="poison" | 100% | ||
| | | class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-fighting" | |||
| class="poison" | Nidoran (M) | |||
| class="poison" | Double Kick | |||
| class="poison" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="poison" | 60 | |||
| class="poison" | 100% | |||
| class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| | | class="poison" | Nidoran (M) | ||
| | | class="poison" | Horn Attack | ||
| | | class="poison" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| | | class="poison" | 65 | ||
| | | class="poison" | 100% | ||
| | | class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-flying" | |||
| class="poison" | Nidoran (M) | |||
| class="poison" | Peck | |||
| class="poison" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="poison" | 35 | |||
| class="poison" | 100% | |||
| class="poison" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> | ||
Line 128: | Line 128: | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
<div align="center"> | <div align="center"> | ||
{| | {| class="text-center margin-top-10 border-rad-10" | ||
|- class="container-attacks" | |- class="container-attacks" | ||
| class="attacks" | '''Attack''' | | class="attacks" | '''Attack''' | ||
Line 139: | Line 139: | ||
| class="dark" | Beat Up | | class="dark" | Beat Up | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 146: | Line 146: | ||
| class="ice" | Blizzard | | class="ice" | Blizzard | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ice" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]82,500 | ||
| class="ice" | 110 | | class="ice" | 110 | ||
| class="ice" | 70% | | class="ice" | 70% | ||
Line 153: | Line 153: | ||
| class="fighting" | Counter | | class="fighting" | Counter | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fighting" | 60 | | class="fighting" | 60 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 160: | Line 160: | ||
| class="normal" | Cut | | class="normal" | Cut | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | ||
| class="normal" | 50 | | class="normal" | 50 | ||
| class="normal" | 95% | | class="normal" | 95% | ||
Line 167: | Line 167: | ||
| class="ground" | Dig | | class="ground" | Dig | ||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class="ground" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ground" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="ground" | 80 | | class="ground" | 80 | ||
| class="ground" | 100% | | class="ground" | 100% | ||
Line 174: | Line 174: | ||
| class="fighting" | Double Kick | | class="fighting" | Double Kick | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fighting" | 60 | | class="fighting" | 60 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 181: | Line 181: | ||
| class="normal" | Echoed Voice | | class="normal" | Echoed Voice | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="normal" | 40 | | class="normal" | 40 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 188: | Line 188: | ||
| class="normal" | Frustration | | class="normal" | Frustration | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]76,500 | ||
| class="normal" | 102 | | class="normal" | 102 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 195: | Line 195: | ||
| class="normal" | Fury Attack | | class="normal" | Fury Attack | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]33,750 | ||
| class="normal" | 45 | | class="normal" | 45 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 202: | Line 202: | ||
| class="bug" | Hidden Power (Bug) | | class="bug" | Hidden Power (Bug) | ||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | | class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | ||
| class="bug" | [[File:Pmoney.gif| | | class="bug" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="bug" | 60 | | class="bug" | 60 | ||
| class="bug" | 100% | | class="bug" | 100% | ||
Line 209: | Line 209: | ||
| class="dark" | Hidden Power (Dark) | | class="dark" | Hidden Power (Dark) | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 216: | Line 216: | ||
| class="dragon" | Hidden Power (Dragon) | | class="dragon" | Hidden Power (Dragon) | ||
| class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | | class="dragon" | [[File:Dragon.gif|link=Dragon|Dragon]] | ||
| class="dragon" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dragon" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dragon" | 60 | | class="dragon" | 60 | ||
| class="dragon" | 100% | | class="dragon" | 100% | ||
Line 223: | Line 223: | ||
| class="electric" | Hidden Power (Electric) | | class="electric" | Hidden Power (Electric) | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="electric" | 60 | | class="electric" | 60 | ||
| class="electric" | 100% | | class="electric" | 100% | ||
Line 230: | Line 230: | ||
| class="fairy" | Hidden Power (Fairy) | | class="fairy" | Hidden Power (Fairy) | ||
| class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | | class="fairy" | [[File:Fairy.gif|link=Fairy|Fairy]] | ||
| class="fairy" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fairy" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fairy" | 60 | | class="fairy" | 60 | ||
| class="fairy" | 100% | | class="fairy" | 100% | ||
Line 237: | Line 237: | ||
| class="fighting" | Hidden Power (Fighting) | | class="fighting" | Hidden Power (Fighting) | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fighting" | 60 | | class="fighting" | 60 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 244: | Line 244: | ||
| class="fire" | Hidden Power (Fire) | | class="fire" | Hidden Power (Fire) | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| class="fire" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fire" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="fire" | 60 | | class="fire" | 60 | ||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
Line 251: | Line 251: | ||
| class="flying" | Hidden Power (Flying) | | class="flying" | Hidden Power (Flying) | ||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | | class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | ||
| class="flying" | [[File:Pmoney.gif| | | class="flying" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="flying" | 60 | | class="flying" | 60 | ||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
Line 258: | Line 258: | ||
| class="ghost" | Hidden Power (Ghost) | | class="ghost" | Hidden Power (Ghost) | ||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | | class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | ||
| class="ghost" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ghost" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ghost" | 60 | | class="ghost" | 60 | ||
| class="ghost" | 100% | | class="ghost" | 100% | ||
Line 265: | Line 265: | ||
| class="grass" | Hidden Power (Grass) | | class="grass" | Hidden Power (Grass) | ||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | | class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | ||
| class="grass" | [[File:Pmoney.gif| | | class="grass" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="grass" | 60 | | class="grass" | 60 | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
Line 272: | Line 272: | ||
| class="ground" | Hidden Power (Ground) | | class="ground" | Hidden Power (Ground) | ||
| class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | | class="ground" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | ||
| class="ground" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ground" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ground" | 60 | | class="ground" | 60 | ||
| class="ground" | 100% | | class="ground" | 100% | ||
Line 279: | Line 279: | ||
| class="ice" | Hidden Power (Ice) | | class="ice" | Hidden Power (Ice) | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ice" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="ice" | 60 | | class="ice" | 60 | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
Line 286: | Line 286: | ||
| class="normal" | Hidden Power (Normal) | | class="normal" | Hidden Power (Normal) | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="normal" | 60 | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 293: | Line 293: | ||
| class="poison" | Hidden Power (Poison) | | class="poison" | Hidden Power (Poison) | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="poison" | 60 | | class="poison" | 60 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 300: | Line 300: | ||
| class="psychic" | Hidden Power (Psychic) | | class="psychic" | Hidden Power (Psychic) | ||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | | class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | ||
| class="psychic" | [[File:Pmoney.gif| | | class="psychic" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="psychic" | 60 | | class="psychic" | 60 | ||
| class="psychic" | 100% | | class="psychic" | 100% | ||
Line 307: | Line 307: | ||
| class="rock" | Hidden Power (Rock) | | class="rock" | Hidden Power (Rock) | ||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | | class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | ||
| class="rock" | [[File:Pmoney.gif| | | class="rock" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="rock" | 60 | | class="rock" | 60 | ||
| class="rock" | 100% | | class="rock" | 100% | ||
Line 314: | Line 314: | ||
| class="steel" | Hidden Power (Steel) | | class="steel" | Hidden Power (Steel) | ||
| class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | | class="steel" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | ||
| class="steel" | [[File:Pmoney.gif| | | class="steel" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="steel" | 60 | | class="steel" | 60 | ||
| class="steel" | 100% | | class="steel" | 100% | ||
Line 321: | Line 321: | ||
| class="water" | Hidden Power (Water) | | class="water" | Hidden Power (Water) | ||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | ||
| class="water" | [[File:Pmoney.gif| | | class="water" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="water" | 60 | | class="water" | 60 | ||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
Line 328: | Line 328: | ||
| class="normal" | Horn Attack | | class="normal" | Horn Attack | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]48,750 | ||
| class="normal" | 65 | | class="normal" | 65 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 335: | Line 335: | ||
| class="normal" | Horn Drill | | class="normal" | Horn Drill | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]225,000 | ||
| class="normal" | 300 | | class="normal" | 300 | ||
| class="normal" | 30% | | class="normal" | 30% | ||
Line 342: | Line 342: | ||
| class="ice" | Ice Beam | | class="ice" | Ice Beam | ||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | | class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | ||
| class="ice" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ice" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="ice" | 90 | | class="ice" | 90 | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
Line 349: | Line 349: | ||
| class="poison" | Poison Jab | | class="poison" | Poison Jab | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="poison" | 80 | | class="poison" | 80 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 356: | Line 356: | ||
| class="poison" | Poison Sting | | class="poison" | Poison Sting | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]11,250 | ||
| class="poison" | 15 | | class="poison" | 15 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 363: | Line 363: | ||
| class="normal" | Return | | class="normal" | Return | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]76,500 | ||
| class="normal" | 102 | | class="normal" | 102 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 370: | Line 370: | ||
| class="fighting" | Rock Smash | | class="fighting" | Rock Smash | ||
| class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="fighting" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="fighting" | [[File:Pmoney.gif| | | class="fighting" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]30,000 | ||
| class="fighting" | 40 | | class="fighting" | 40 | ||
| class="fighting" | 100% | | class="fighting" | 100% | ||
Line 377: | Line 377: | ||
| class="normal" | Round | | class="normal" | Round | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="normal" | 60 | | class="normal" | 60 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 384: | Line 384: | ||
| class="ghost" | Shadow Claw | | class="ghost" | Shadow Claw | ||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | | class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | ||
| class="ghost" | [[File:Pmoney.gif| | | class="ghost" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]52,500 | ||
| class="ghost" | 70 | | class="ghost" | 70 | ||
| class="ghost" | 100% | | class="ghost" | 100% | ||
Line 391: | Line 391: | ||
| class="poison" | Sludge Bomb | | class="poison" | Sludge Bomb | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="poison" | 90 | | class="poison" | 90 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% | ||
Line 398: | Line 398: | ||
| class="normal" | Strength | | class="normal" | Strength | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | [[File:Pmoney.gif| | | class="normal" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | ||
| class="normal" | 80 | | class="normal" | 80 | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
Line 405: | Line 405: | ||
| class="dark" | Thief | | class="dark" | Thief | ||
| class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | | class="dark" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | ||
| class="dark" | [[File:Pmoney.gif| | | class="dark" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | ||
| class="dark" | 60 | | class="dark" | 60 | ||
| class="dark" | 100% | | class="dark" | 100% | ||
Line 412: | Line 412: | ||
| class="electric" | Thunder | | class="electric" | Thunder | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]82,500 | ||
| class="electric" | 110 | | class="electric" | 110 | ||
| class="electric" | 70% | | class="electric" | 70% | ||
Line 419: | Line 419: | ||
| class="electric" | Thunderbolt | | class="electric" | Thunderbolt | ||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="electric" | [[File:Pmoney.gif| | | class="electric" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | ||
| class="electric" | 90 | | class="electric" | 90 | ||
| class="electric" | 100% | | class="electric" | 100% | ||
Line 426: | Line 426: | ||
| class="poison" | Venoshock | | class="poison" | Venoshock | ||
| class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | | class="poison" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | ||
| class="poison" | [[File:Pmoney.gif| | | class="poison" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]48,750 | ||
| class="poison" | 65 | | class="poison" | 65 | ||
| class="poison" | 100% | | class="poison" | 100% |