Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 152: | Line 152: | ||
| class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | | class="fire" | [[File:Fire.gif|link=Fire|Fire]] | ||
| class="fire" | 75 | | class="fire" | 75 | ||
| class="fire" | 100% | |||
| class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="fire" | [[Charmeleon]] | |||
| class="fire" | Slash | |||
| class="fire" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="fire" | 70 | |||
| class="fire" | 100% | | class="fire" | 100% | ||
| class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="fire" | [[File:Physical.png|Physical]] |