Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) No edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 181: | Line 181: | ||
| class="bug" | 95% | | class="bug" | 95% | ||
| class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | | class="bug" | [[File:Status.png|Status]] | ||
|- class="container-poison" | |||
| class="bug" | [[Weedle]] | |||
| class="bug" | Poison Sting | |||
| class="bug" | [[File:Poison.gif|link=Poison|Poison]] | |||
| class="bug" | 15 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | [[Weedle]] | |||
| class="bug" | Bug Bite | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" | 60 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="bug" | [[Weedle]] | |||
| class="bug" | Electroweb | |||
| class="bug" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="bug" | 55 | |||
| class="bug" | 95% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |