Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) mNo edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) |
||
Line 158: | Line 158: | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | 50 | | class="normal" | 50 | ||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="normal" | [[Pidgeotto]] | |||
| class="normal" | Feint Attack | |||
| class="normal" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
Line 186: | Line 193: | ||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | | class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | ||
| class="normal" | 40 | | class="normal" | 40 | ||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | [[Pidgey]] | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] |