62
edits
m (→Evolution Line) |
|||
Line 88: | Line 88: | ||
| class="attacks" | '''Accuracy''' | | class="attacks" | '''Accuracy''' | ||
| class="attacks" | '''Category''' | | class="attacks" | '''Category''' | ||
|- class="container-normal" | |||
| class="rock" | Cranidos | |||
| class="rock" | Headbutt | |||
| class="rock" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="rock" | 70 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="rock" | Cranidos | |||
| class="rock" | Pursuit | |||
| class="rock" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="rock" | 40 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="rock" | Cranidos | |||
| class="rock" | Ancient Power | |||
| class="rock" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="rock" | 60 | |||
| class="rock" | 100% | |||
| class="rock" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-rock" | |- class="container-rock" | ||
| class="rock" | Rampardos | | class="rock" | Rampardos |
edits