Editor
719
edits
m (Reverted edits by 171.33.199.186 (talk) to last revision by Patrick) |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
| class="poison" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]]<br />Level 3 Happiness | | class="poison" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]]<br />Level 3 Happiness | ||
| class="poison" | [[File:169MS.png|link=Crobat|Crobat]]<br />[[Crobat]] | | class="poison" | [[File:169MS.png|link=Crobat|Crobat]]<br />[[Crobat]] | ||
|- class=" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[File:113MS.png|link=Chansey|Chansey]]<br />[[Chansey]] | |||
| class="normal" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]]<br />Level 3 Happiness | |||
| class="normal | [[File:242MS.png|link=Blissey|Blissey]]<br />[[Blissey]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="dark" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br />[[Eevee]] | | class="dark" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br />[[Eevee]] | ||
| class="dark" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]]<br />Level 3 Happiness | | class="dark" | [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]] [[File:Heart.png]]<br />Level 3 Happiness |