Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) mNo edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) m (→Attacks) |
||
Line 136: | Line 136: | ||
</div> | </div> | ||
<!-- End Attacks Table --> | <!-- End Attacks Table --> | ||
===Purchasable Attacks=== | ===Purchasable Attacks=== | ||
<!-- Attacks Table --> | <!-- Attacks Table --> | ||
Line 441: | Line 442: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-ghost" | |||
| class="ghost" | Shadow Ball | |||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="ghost" data-sort-value="60,000" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | |||
| class="ghost" | 80 | |||
| class="ghost" | 100% | |||
| class="ghost" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="electric" | Shock Wave | |||
| class="electric" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="electric" data-sort-value="45,000" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | |||
| class="electric" | 60 | |||
| class="electric" | 100% | |||
| class="electric" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-bug" | |||
| class="bug" | Signal Beam | |||
| class="bug" | [[File:Bug.gif|link=Bug|Bug]] | |||
| class="bug" data-sort-value="56,250" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]56,250 | |||
| class="bug" | 75 | |||
| class="bug" | 100% | |||
| class="bug" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Snore | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" data-sort-value="37,500" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]37,500 | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="grass" | Solar Beam | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" data-sort-value="90,000" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]90,000 | |||
| class="grass" | 120 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Stored Power | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" data-sort-value="15,000" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]15,000 | |||
| class="psychic" | 20 | |||
| class="psychic" | 100% | |||
| class="psychic" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Uproar | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" data-sort-value="67,500" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]67,500 | |||
| class="normal" | 90 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Water Pulse | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" data-sort-value="45,000" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]45,000 | |||
| class="water" | 60 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-psychic" | |||
| class="psychic" | Zen Headbutt | |||
| class="psychic" | [[File:Psychic.gif|link=Psychic|Psychic]] | |||
| class="psychic" data-sort-value="60,000" | [[File:Pmoney.gif|Pokémoney]]60,000 | |||
| class="psychic" | 80 | |||
| class="psychic" | 90% | |||
| class="psychic" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |||
</div> | |||
<!-- End Attacks Table --> |