Editor
6,807
edits
Sneezeball (talk | contribs) No edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) m (→Rare Pokémon) |
||
Line 289: | Line 289: | ||
===Rare Pokémon=== | ===Rare Pokémon=== | ||
{| style="text-align: center; width: margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | {| style="text-align: center; width: margin-top: 10px; border-radius: 10px;" | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:001MS.png|link=Bulbasaur|Bulbasaur]]<br/>#001<br/>[[Bulbasaur]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:002MS.png|link=Ivysaur|Ivysaur]]<br/>#002<br/>[[Ivysaur]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:002MS.png|link=Ivysaur|Ivysaur]]<br/>#002<br/>[[Ivysaur]] | ||
| class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:012MS.png|link=Butterfree|Butterfree]]<br/>#012<br/>[[Butterfree]] | | class="bug-dex" style="width: 140px;" | [[File:012MS.png|link=Butterfree|Butterfree]]<br/>#012<br/>[[Butterfree]] | ||
Line 294: | Line 295: | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:018MS.png|link=Pidgeot|Pidgeot]]<br/>#018<br/>[[Pidgeot]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:018MS.png|link=Pidgeot|Pidgeot]]<br/>#018<br/>[[Pidgeot]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:020MS.png|link=Raticate|Raticate]]<br/>#020<br/>[[Raticate]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:020MS.png|link=Raticate|Raticate]]<br/>#020<br/>[[Raticate]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:025MS.png|link=Pikachu|Pikachu]]<br/>#025<br/>[[Pikachu]] | | class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:025MS.png|link=Pikachu|Pikachu]]<br/>#025<br/>[[Pikachu]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:070MS.png|link=Weepinbell|Weepinbell]]<br/>#070<br/>[[Weepinbell]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:070MS.png|link=Weepinbell|Weepinbell]]<br/>#070<br/>[[Weepinbell]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br/>#133<br/>[[Eevee]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:133MS.png|link=Eevee|Eevee]]<br/>#133<br/>[[Eevee]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:152MS.png|link=Chikorita|Chikorita]]<br/>#152<br/>[[Chikorita]] | |||
| class="electric-dex" style="width: 140px;" | [[File:172MS.png|link=Pichu|Pichu]]<br/>#172<br/>[[Pichu]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:252MS.png|link=Treecko|Treecko]]<br/>#252<br/>[[Treecko]] | |||
|- | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:387MS.png|link=Turtwig|Turtwig]]<br/>#387<br/>[[Turtwig]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:428MS.png|link=Lopunny|Lopunny]]<br/>#428<br/>[[Lopunny]] | | class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:428MS.png|link=Lopunny|Lopunny]]<br/>#428<br/>[[Lopunny]] | ||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:446MS.png|link=Munchlax|Munchlax]]<br/>#446<br/>[[Munchlax]] | |||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:495MS.png|link=Snivy|Snivy]]<br/>#495<br/>[[Snivy]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:495MS.png|link=Snivy|Snivy]]<br/>#495<br/>[[Snivy]] | ||
| class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:496MS.png|link=Servine|Servine]]<br/>#496<br/>[[Servine]] | | class="grass-dex" style="width: 140px;" | [[File:496MS.png|link=Servine|Servine]]<br/>#496<br/>[[Servine]] |