Editor
1,020
edits
(Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex width-100" cellspacing="0" cellpadding="0" | class="text-left" | ↰ #185 [[File:185MS.png|link=Sudowoodo|Sudowoodo]...") |
m (→Gyms) |
||
Line 612: | Line 612: | ||
| class="water" | Bubble Beam<br />Double Slap<br />Bounce<br />Hyper Voice | | class="water" | Bubble Beam<br />Double Slap<br />Bounce<br />Hyper Voice | ||
| class="water" | 87 | | class="water" | 87 | ||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | [[File:Politoed.gif|Politoed]]<br />Politoed<br/>[[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | Factory Head Thorton<br/>Battle Factory | |||
| class="water" | Bubble Beam<br />Double Slap<br />Bounce<br />Hyper Voice | |||
| class="water" | 120 | |||
|- class="container-water" | |- class="container-water" | ||
| class="water" | [[File:Politoed.gif|Politoed]]<br />Politoed<br/>[[File:Water.gif|link=Water|Water]] | | class="water" | [[File:Politoed.gif|Politoed]]<br />Politoed<br/>[[File:Water.gif|link=Water|Water]] |