Editor
4,291
edits
Sneezeball (talk | contribs) mNo edit summary |
Strayazilas (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:703MS.png|link=Carbink|Carbink]]<br/>#703<br/>[[Carbink]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:703MS.png|link=Carbink|Carbink]]<br/>#703<br/>[[Carbink]] | ||
| class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | | class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:744MS.png|link=Rockruff|Rockruff]]<br/>#744<br/>[[Rockruff]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:759MS.png|link=Stufful|Stufful]]<br/>#759<br/>[[Stufful]] | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:766MS.png|link=Passimian|Passimian]]<br/>#766<br/>[[Passimian]] | |||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:774CMS.png|link=Minior (Core)|Minior (Core)]]<br/>#774C<br/>[[Minior (Core)]] | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:774MMS.png|link=Minior (Meteor)|Minior (Meteor)]]<br/>#774M<br/>[[Minior (Meteor)]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | |||
|} | |} | ||
Line 216: | Line 223: | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:703MS.png|link=Carbink|Carbink]]<br/>#703<br/>[[Carbink]] | | class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:703MS.png|link=Carbink|Carbink]]<br/>#703<br/>[[Carbink]] | ||
| class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | | class="flying-dex" style="width: 140px;" | [[File:714MS.png|link=Noibat|Noibat]]<br/>#714<br/>[[Noibat]] | ||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:744MS.png|link=Rockruff|Rockruff]]<br/>#744<br/>[[Rockruff]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:759MS.png|link=Stufful|Stufful]]<br/>#759<br/>[[Stufful]] | |||
| class="fighting-dex" style="width: 140px;" | [[File:766MS.png|link=Passimian|Passimian]]<br/>#766<br/>[[Passimian]] | |||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:774CMS.png|link=Minior (Core)|Minior (Core)]]<br/>#774C<br/>[[Minior (Core)]] | |||
| class="rock-dex" style="width: 140px;" | [[File:774MMS.png|link=Minior (Meteor)|Minior (Meteor)]]<br/>#774M<br/>[[Minior (Meteor)]] | |||
| class="normal-dex" style="width: 140px;" | [[File:780MS.png|link=Drampa|Drampa]]<br/>#780<br/>[[Drampa]] | |||
|} | |} | ||