Editor
6,807
edits
Strayazilas (talk | contribs) No edit summary |
Sneezeball (talk | contribs) m (Reverted edits by Strayazilas (talk) to last revision by 2001:8003:3521:1D00:F4A0:B6ED:2E42:3348) |
||
Line 311: | Line 311: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:086MS.png|link=Seel|Seel]]<br/>#086<br/>[[Seel]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:086MS.png|link=Seel|Seel]]<br/>#086<br/>[[Seel]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:090MS.png|link=Shellder|Shellder]]<br/>#090<br/>[[Shellder]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:090MS.png|link=Shellder|Shellder]]<br/>#090<br/>[[Shellder]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:120MS.png|link=Staryu|Staryu]]<br/>#120<br/>[[Staryu]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:129MS.png|link=Magikarp|Magikarp]]<br/>#129<br/>[[Magikarp]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:129MS.png|link=Magikarp|Magikarp]]<br/>#129<br/>[[Magikarp]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:194MS.png|link=Wooper|Wooper]]<br/>#194<br/>[[Wooper]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:194MS.png|link=Wooper|Wooper]]<br/>#194<br/>[[Wooper]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:222MS.png|link=Corsola|Corsola]]<br/>#222<br/>[[Corsola]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:222MS.png|link=Corsola|Corsola]]<br/>#222<br/>[[Corsola]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:339MS.png|link=Barboach|Barboach]]<br/>#339<br/>[[Barboach]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:339MS.png|link=Barboach|Barboach]]<br/>#339<br/>[[Barboach]] | ||
Line 319: | Line 320: | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:363MS.png|link=Spheal|Spheal]]<br/>#363<br/>[[Spheal]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:363MS.png|link=Spheal|Spheal]]<br/>#363<br/>[[Spheal]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:366MS.png|link=Clamperl|Clamperl]]<br/>#366<br/>[[Clamperl]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:366MS.png|link=Clamperl|Clamperl]]<br/>#366<br/>[[Clamperl]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:369MS.png|link=Relicanth|Relicanth]]<br/>#369<br/>[[Relicanth]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:369MS.png|link=Relicanth|Relicanth]]<br/>#369<br/>[[Relicanth]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:456MS.png|link=Finneon|Finneon]]<br/>#456<br/>[[Finneon]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:456MS.png|link=Finneon|Finneon]]<br/>#456<br/>[[Finneon]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:515MS.png|link=Panpour|Panpour]]<br/>#515<br/>[[Panpour]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:515MS.png|link=Panpour|Panpour]]<br/>#515<br/>[[Panpour]] | ||
Line 326: | Line 327: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:550RMS.png|link=Basculin (Red Stripe)|Basculin (Red Stripe)]]<br/>#550R<br/>[[Basculin (Red Stripe)]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:550RMS.png|link=Basculin (Red Stripe)|Basculin (Red Stripe)]]<br/>#550R<br/>[[Basculin (Red Stripe)]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:692MS.png|link=Clauncher|Clauncher]]<br/>#692<br/>[[Clauncher]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:692MS.png|link=Clauncher|Clauncher]]<br/>#692<br/>[[Clauncher]] | ||
Line 342: | Line 343: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:258MS.png|link=Mudkip|Mudkip]]<br/>#258<br/>[[Mudkip]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:258MS.png|link=Mudkip|Mudkip]]<br/>#258<br/>[[Mudkip]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | ||
|} | |} | ||
Line 365: | Line 365: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:086MS.png|link=Seel|Seel]]<br/>#086<br/>[[Seel]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:086MS.png|link=Seel|Seel]]<br/>#086<br/>[[Seel]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:090MS.png|link=Shellder|Shellder]]<br/>#090<br/>[[Shellder]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:090MS.png|link=Shellder|Shellder]]<br/>#090<br/>[[Shellder]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:120MS.png|link=Staryu|Staryu]]<br/>#120<br/>[[Staryu]] | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:129MS.png|link=Magikarp|Magikarp]]<br/>#129<br/>[[Magikarp]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:129MS.png|link=Magikarp|Magikarp]]<br/>#129<br/>[[Magikarp]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:194MS.png|link=Wooper|Wooper]]<br/>#194<br/>[[Wooper]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:194MS.png|link=Wooper|Wooper]]<br/>#194<br/>[[Wooper]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:222MS.png|link=Corsola|Corsola]]<br/>#222<br/>[[Corsola]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:222MS.png|link=Corsola|Corsola]]<br/>#222<br/>[[Corsola]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:339MS.png|link=Barboach|Barboach]]<br/>#339<br/>[[Barboach]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:339MS.png|link=Barboach|Barboach]]<br/>#339<br/>[[Barboach]] | ||
Line 373: | Line 374: | ||
| class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:363MS.png|link=Spheal|Spheal]]<br/>#363<br/>[[Spheal]] | | class="ice-dex" style="width: 140px;" | [[File:363MS.png|link=Spheal|Spheal]]<br/>#363<br/>[[Spheal]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:366MS.png|link=Clamperl|Clamperl]]<br/>#366<br/>[[Clamperl]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:366MS.png|link=Clamperl|Clamperl]]<br/>#366<br/>[[Clamperl]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:369MS.png|link=Relicanth|Relicanth]]<br/>#369<br/>[[Relicanth]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:369MS.png|link=Relicanth|Relicanth]]<br/>#369<br/>[[Relicanth]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:456MS.png|link=Finneon|Finneon]]<br/>#456<br/>[[Finneon]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:456MS.png|link=Finneon|Finneon]]<br/>#456<br/>[[Finneon]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:515MS.png|link=Panpour|Panpour]]<br/>#515<br/>[[Panpour]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:515MS.png|link=Panpour|Panpour]]<br/>#515<br/>[[Panpour]] | ||
Line 380: | Line 381: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:550RMS.png|link=Basculin (Red Stripe)|Basculin (Red Stripe)]]<br/>#550R<br/>[[Basculin (Red Stripe)]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:550RMS.png|link=Basculin (Red Stripe)|Basculin (Red Stripe)]]<br/>#550R<br/>[[Basculin (Red Stripe)]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:580MS.png|link=Ducklett|Ducklett]]<br/>#580<br/>[[Ducklett]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:592MS.png|link=Frillish|Frillish]]<br/>#592<br/>[[Frillish]] | ||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:692MS.png|link=Clauncher|Clauncher]]<br/>#692<br/>[[Clauncher]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:692MS.png|link=Clauncher|Clauncher]]<br/>#692<br/>[[Clauncher]] | ||
Line 396: | Line 397: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:258MS.png|link=Mudkip|Mudkip]]<br/>#258<br/>[[Mudkip]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:258MS.png|link=Mudkip|Mudkip]]<br/>#258<br/>[[Mudkip]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:501MS.png|link=Oshawott|Oshawott]]<br/>#501<br/>[[Oshawott]] | ||
|} | |} | ||