Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 109: | Line 109: | ||
| class="water" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | | class="water" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | ||
| class="water" | 90 | | class="water" | 90 | ||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Kyogre | |||
| class="water" | Surf | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 90 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="water" | Kyogre | |||
| class="water" | Ice Beam | |||
| class="water" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="water" | 90 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-electric" | |||
| class="water" | Kyogre | |||
| class="water" | Thunder | |||
| class="water" | [[File:Electric.gif|link=Electric|Electric]] | |||
| class="water" | 110 | |||
| class="water" | 70% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-rock" | |||
| class="water" | Kyogre | |||
| class="water" | Ancient Power | |||
| class="water" | [[File:Rock.gif|link=Rock|Rock]] | |||
| class="water" | 60 | |||
| class="water" | 100% | | class="water" | 100% | ||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | | class="water" | [[File:Special.png|Special]] |