Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex width-100" cellspacing="0" cellpadding="0" | class="text-left" | ↰ #027 [[File:027MS.png|link=Sandshrew|Sandshrew]...") |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
| class="ice" | 100% | | class="ice" | 100% | ||
| class="ice" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="ice" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-steel" | |||
| class="ice" | Sandshrew (Alolan) | |||
| class="ice" | Metal Claw | |||
| class="ice" | [[File:Steel.gif|link=Steel|Steel]] | |||
| class="ice" | 50 | |||
| class="ice" | 95% | |||
| class="ice" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="ice" | Sandshrew (Alolan) | |||
| class="ice" | Scratch | |||
| class="ice" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="ice" | 40 | |||
| class="ice" | 100% | |||
| class="ice" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice" | Sandshrew (Alolan) | |||
| class="ice" | Powder Snow | |||
| class="ice" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="ice" | 40 | |||
| class="ice" | 100% | |||
| class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ground" | |||
| class="ice" | Sandshrew (Alolan) | |||
| class="ice" | Mud Shot | |||
| class="ice" | [[File:Ground.gif|link=Ground|Ground]] | |||
| class="ice" | 55 | |||
| class="ice" | 95% | |||
| class="ice" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |