Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-water" | |||
| class="grass" | Lombre | |||
| class="grass" | Bubble Beam | |||
| class="grass" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="grass" | 65 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="grass" | Lombre | |||
| class="grass" | Mega Drain | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | 40 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="grass" | Lombre | |||
| class="grass" | Ice Punch | |||
| class="grass" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="grass" | 75 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-dark" | |||
| class="grass" | Lombre | |||
| class="grass" | Knock Off | |||
| class="grass" | [[File:Dark.gif|link=Dark|Dark]] | |||
| class="grass" | 65 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-water" | |||
| class="water" | Lotad | |||
| class="water" | Bubble | |||
| class="water" | [[File:Water.gif|link=Water|Water]] | |||
| class="water" | 40 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="water" | Lotad | |||
| class="water" | Absorb | |||
| class="water" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="water" | 20 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-ghost" | |||
| class="water" | Lotad | |||
| class="water" | Astonish | |||
| class="water" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="water" | 30 | |||
| class="water" | 100% | |||
| class="water" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ice" | |||
| class="water" | Lotad | |||
| class="water" | Icy Wind | |||
| class="water" | [[File:Ice.gif|link=Ice|Ice]] | |||
| class="water" | 55 | |||
| class="water" | 95% | |||
| class="water" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |