Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) (Created page with "<!-- Pokédex Navigation Menu --> {| class="dex width-100" cellspacing="0" cellpadding="0" | class="text-left" | ↰ #276 link=Taillow|Taillow ...") |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 122: | Line 122: | ||
| class="flying" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | | class="flying" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | ||
| class="flying" | 120 | | class="flying" | 120 | ||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Taillow | |||
| class="flying" | Peck | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | 35 | |||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="flying" | Taillow | |||
| class="flying" | Quick Attack | |||
| class="flying" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="flying" | 40 | |||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Taillow | |||
| class="flying" | Wing Attack | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | 60 | |||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Taillow | |||
| class="flying" | Aerial Ace | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | 60 | |||
| class="flying" | 100% | | class="flying" | 100% | ||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] |