Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 114: | Line 114: | ||
| class="grass" | 100% | | class="grass" | 100% | ||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | | class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | ||
|- class="container-flying" | |||
| class="flying" | Rowlet | |||
| class="flying" | Peck | |||
| class="flying" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="flying" | 35 | |||
| class="flying" | 100% | |||
| class="flying" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-ghost" | |||
| class="ghost" | Rowlet | |||
| class="ghost" | Astonish | |||
| class="ghost" | [[File:Ghost.gif|link=Ghost|Ghost]] | |||
| class="ghost" | 30 | |||
| class="ghost" | 100% | |||
| class="ghost" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="grass" | Rowlet | |||
| class="grass" | Leafage | |||
| class="grass" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="grass" | 40 | |||
| class="grass" | 100% | |||
| class="grass" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Rowlet | |||
| class="normal" | Tackle | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 50 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |