Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→Evolution Line) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 114: | Line 114: | ||
| class="normal" | 100% | | class="normal" | 100% | ||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | | class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | ||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Trumbeak | |||
| class="normal" | Pluck | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Trumbeak | |||
| class="normal" | Fury Attack | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 45 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Trumbeak | |||
| class="normal" | Drill Peck | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 80 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-grass" | |||
| class="normal" | Trumbeak | |||
| class="normal" | Bullet Seed | |||
| class="normal" | [[File:Grass.gif|link=Grass|Grass]] | |||
| class="normal" | 45 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Peck | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 35 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-normal" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Echoed Voice | |||
| class="normal" | [[File:Normal.gif|link=Normal|Normal]] | |||
| class="normal" | 40 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Special.png|Special]] | |||
|- class="container-fighting" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Rock Smash | |||
| class="normal" | [[File:Fighting.gif|link=Fighting|Fighting]] | |||
| class="normal" | 40 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|- class="container-flying" | |||
| class="normal" | Pikipek | |||
| class="normal" | Pluck | |||
| class="normal" | [[File:Flying.gif|link=Flying|Flying]] | |||
| class="normal" | 60 | |||
| class="normal" | 100% | |||
| class="normal" | [[File:Physical.png|Physical]] | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |