Editor
4,291
edits
Sneezeball (talk | contribs) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 280: | Line 280: | ||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:089AMS.png|link=Muk (Alolan)|Muk (Alolan)]]<br/>#089A<br/>[[Muk (Alolan)]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:089AMS.png|link=Muk (Alolan)|Muk (Alolan)]]<br/>#089A<br/>[[Muk (Alolan)]] | ||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:104VMS.png|link=Cubone (Vader)|Cubone (Vader)]]<br/>#104V<br/>[[Cubone (Vader)]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:104VMS.png|link=Cubone (Vader)|Cubone (Vader)]]<br/>#104V<br/>[[Cubone (Vader)]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:123HMS.png|link=Scyther (Halloween)|Scyther (Halloween)]]<br />#123H<br/>[[Scyther (Halloween)]] | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:130MMS.png|link=Gyarados (Mega)|Gyarados (Mega)]]<br/>#130M<br/>[[Gyarados (Mega)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:130MMS.png|link=Gyarados (Mega)|Gyarados (Mega)]]<br/>#130M<br/>[[Gyarados (Mega)]] | ||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:248MS.png|link=Tyranitar|Tyranitar]]<br/>#248<br/>[[Tyranitar]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:248MS.png|link=Tyranitar|Tyranitar]]<br/>#248<br/>[[Tyranitar]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:248MMS.png|link=Tyranitar (Mega)|Tyranitar (Mega)]]<br/>#248M<br/>[[Tyranitar (Mega)]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:248MMS.png|link=Tyranitar (Mega)|Tyranitar (Mega)]]<br/>#248M<br/>[[Tyranitar (Mega)]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:274MS.png|link=Nuzleaf|Nuzleaf]]<br/>#274<br/>[[Nuzleaf]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:274MS.png|link=Nuzleaf|Nuzleaf]]<br/>#274<br/>[[Nuzleaf]] | ||
Line 288: | Line 289: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:318MS.png|link=Carvanha|Carvanha]]<br/>#318<br/>[[Carvanha]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:318MS.png|link=Carvanha|Carvanha]]<br/>#318<br/>[[Carvanha]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:319MS.png|link=Sharpedo|Sharpedo]]<br/>#319<br/>[[Sharpedo]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:319MS.png|link=Sharpedo|Sharpedo]]<br/>#319<br/>[[Sharpedo]] | ||
|- | |||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:319MMS.png|link=Sharpedo (Mega)|Sharpedo (Mega)]]<br/>#319M<br/>[[Sharpedo (Mega)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:319MMS.png|link=Sharpedo (Mega)|Sharpedo (Mega)]]<br/>#319M<br/>[[Sharpedo (Mega)]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:332MS.png|link=Cacturne|Cacturne]]<br/>#332<br/>[[Cacturne]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:332MS.png|link=Cacturne|Cacturne]]<br/>#332<br/>[[Cacturne]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:342MS.png|link=Crawdaunt|Crawdaunt]]<br/>#342<br/>[[Crawdaunt]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:342MS.png|link=Crawdaunt|Crawdaunt]]<br/>#342<br/>[[Crawdaunt]] | ||
Line 295: | Line 296: | ||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:435MS.png|link=Skuntank|Skuntank]]<br/>#435<br/>[[Skuntank]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:435MS.png|link=Skuntank|Skuntank]]<br/>#435<br/>[[Skuntank]] | ||
| class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:442MS.png|link=Spiritomb|Spiritomb]]<br/>#442<br/>[[Spiritomb]] | | class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:442MS.png|link=Spiritomb|Spiritomb]]<br/>#442<br/>[[Spiritomb]] | ||
|- | |||
| class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:452MS.png|link=Drapion|Drapion]]<br/>#452<br/>[[Drapion]] | | class="poison-dex" style="width:140px;" | [[File:452MS.png|link=Drapion|Drapion]]<br/>#452<br/>[[Drapion]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | ||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:551MS.png|link=Sandile|Sandile]]<br/>#551<br/>[[Sandile]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:551MS.png|link=Sandile|Sandile]]<br/>#551<br/>[[Sandile]] | ||
Line 302: | Line 303: | ||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:553MS.png|link=Krookodile|Krookodile]]<br/>#553<br/>[[Krookodile]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:553MS.png|link=Krookodile|Krookodile]]<br/>#553<br/>[[Krookodile]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:658MS.png|link=Greninja|Greninja]]<br/>#658<br/>[[Greninja]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:658MS.png|link=Greninja|Greninja]]<br/>#658<br/>[[Greninja]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:675MS.png|link=Pangoro|Pangoro]]<br/>#675<br/>[[Pangoro]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:675MS.png|link=Pangoro|Pangoro]]<br/>#675<br/>[[Pangoro]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:720UMS.png|link=Hoopa (Unbound)|Hoopa (Unbound)]]<br/>#720U<br/>[[Hoopa (Unbound)]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:720UMS.png|link=Hoopa (Unbound)|Hoopa (Unbound)]]<br/>#720U<br/>[[Hoopa (Unbound)]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:727MS.png|link=Incineroar|Incineroar]]<br/>#727<br/>[[Incineroar]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:727MS.png|link=Incineroar|Incineroar]]<br/>#727<br/>[[Incineroar]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |