Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) |
Strayazilas (talk | contribs) |
||
Line 191: | Line 191: | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:082MS.png|link=Magneton|Magneton]]<br/>#082<br/>[[Magneton]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:082MS.png|link=Magneton|Magneton]]<br/>#082<br/>[[Magneton]] | ||
|- | |- | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:100BMS.png|link=Voltorb (BB-8)|Voltorb (BB-8)]]<br/>#100B<br/>[[Voltorb (BB-8)]] | |||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:205MS.png|link=Forretress|Forretress]]<br/>#205<br/>[[Forretress]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:205MS.png|link=Forretress|Forretress]]<br/>#205<br/>[[Forretress]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:212MS.png|link=Scizor|Scizor]]<br/>#212<br/>[[Scizor]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:212MS.png|link=Scizor|Scizor]]<br/>#212<br/>[[Scizor]] | ||
Line 196: | Line 197: | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:304MS.png|link=Aron|Aron]]<br/>#304<br/>[[Aron]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:304MS.png|link=Aron|Aron]]<br/>#304<br/>[[Aron]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:305MS.png|link=Lairon|Lairon]]<br/>#305<br/>[[Lairon]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:305MS.png|link=Lairon|Lairon]]<br/>#305<br/>[[Lairon]] | ||
|- | |||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:306MS.png|link=Aggron|Aggron]]<br/>#306<br/>[[Aggron]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:306MS.png|link=Aggron|Aggron]]<br/>#306<br/>[[Aggron]] | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:395MS.png|link=Empoleon|Empoleon]]<br/>#395<br/>[[Empoleon]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:395MS.png|link=Empoleon|Empoleon]]<br/>#395<br/>[[Empoleon]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:410MS.png|link=Shieldon|Shieldon]]<br/>#410<br/>[[Shieldon]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:410MS.png|link=Shieldon|Shieldon]]<br/>#410<br/>[[Shieldon]] | ||
Line 203: | Line 204: | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:413StMS.png|link=Wormadam (Steel)|Wormadam (Steel)]]<br/>#413St<br/>[[Wormadam (Steel)]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:413StMS.png|link=Wormadam (Steel)|Wormadam (Steel)]]<br/>#413St<br/>[[Wormadam (Steel)]] | ||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MS.png|link=Lucario|Lucario]]<br/>#448<br/>[[Lucario]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MS.png|link=Lucario|Lucario]]<br/>#448<br/>[[Lucario]] | ||
|- | |||
| class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MMS.png|link=Lucario (Mega)|Lucario (Mega)]]<br/>#448M<br/>[[Lucario (Mega)]] | | class="fighting-dex" style="width:140px;" | [[File:448MMS.png|link=Lucario (Mega)|Lucario (Mega)]]<br/>#448M<br/>[[Lucario (Mega)]] | ||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:462MS.png|link=Magnezone|Magnezone]]<br/>#462<br/>[[Magnezone]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:462MS.png|link=Magnezone|Magnezone]]<br/>#462<br/>[[Magnezone]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:476MS.png|link=Probopass|Probopass]]<br/>#476<br/>[[Probopass]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:476MS.png|link=Probopass|Probopass]]<br/>#476<br/>[[Probopass]] | ||
Line 210: | Line 211: | ||
| class="dragon-dex" style="width:140px;" | [[File:483MS.png|link=Dialga|Dialga]]<br/>#483<br/>[[Dialga]] | | class="dragon-dex" style="width:140px;" | [[File:483MS.png|link=Dialga|Dialga]]<br/>#483<br/>[[Dialga]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:485MS.png|link=Heatran|Heatran]]<br/>#485<br/>[[Heatran]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:485MS.png|link=Heatran|Heatran]]<br/>#485<br/>[[Heatran]] | ||
|- | |||
| class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:530MS.png|link=Excadrill|Excadrill]]<br/>#530<br/>[[Excadrill]] | | class="ground-dex" style="width:140px;" | [[File:530MS.png|link=Excadrill|Excadrill]]<br/>#530<br/>[[Excadrill]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:589MS.png|link=Escavalier|Escavalier]]<br/>#589<br/>[[Escavalier]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:589MS.png|link=Escavalier|Escavalier]]<br/>#589<br/>[[Escavalier]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:597MS.png|link=Ferroseed|Ferroseed]]<br/>#597<br/>[[Ferroseed]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:597MS.png|link=Ferroseed|Ferroseed]]<br/>#597<br/>[[Ferroseed]] | ||
Line 217: | Line 218: | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:624MS.png|link=Pawniard|Pawniard]]<br/>#624<br/>[[Pawniard]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:625MS.png|link=Bisharp|Bisharp]]<br/>#625<br/>[[Bisharp]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:625MS.png|link=Bisharp|Bisharp]]<br/>#625<br/>[[Bisharp]] | ||
|- | |||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:632MS.png|link=Durant|Durant]]<br/>#632<br/>[[Durant]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:632MS.png|link=Durant|Durant]]<br/>#632<br/>[[Durant]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect|Genesect]]<br/>#649<br/>[[Genesect]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect|Genesect]]<br/>#649<br/>[[Genesect]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect (Aqua)|Genesect (Aqua)]]<br/>#649A<br/>[[Genesect (Aqua)]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect (Aqua)|Genesect (Aqua)]]<br/>#649A<br/>[[Genesect (Aqua)]] | ||
Line 224: | Line 225: | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect (Ice)|Genesect (Ice)]]<br/>#649I<br/>[[Genesect (Ice)]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect (Ice)|Genesect (Ice)]]<br/>#649I<br/>[[Genesect (Ice)]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect (Lightning)|Genesect (Lightning)]]<br/>#649L<br/>[[Genesect (Lightning)]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:649MS.png|link=Genesect (Lightning)|Genesect (Lightning)]]<br/>#649L<br/>[[Genesect (Lightning)]] | ||
|- | |||
| class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:777MS.png|link=Togedemaru|Togedemaru]]<br/>#777<br/>[[Togedemaru]] | | class="electric-dex" style="width:140px;" | [[File:777MS.png|link=Togedemaru|Togedemaru]]<br/>#777<br/>[[Togedemaru]] | ||
| class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:791MS.png|link=Solgaleo|Solgaleo]]<br/>#791<br/>[[Solgaleo]] | | class="psychic-dex" style="width:140px;" | [[File:791MS.png|link=Solgaleo|Solgaleo]]<br/>#791<br/>[[Solgaleo]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:798MS.png|link=Kartana|Kartana]]<br/>#798<br/>[[Kartana]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:798MS.png|link=Kartana|Kartana]]<br/>#798<br/>[[Kartana]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |