Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (→L) |
Strayazilas (talk | contribs) m (→A) |
||
Line 116: | Line 116: | ||
| class="poison" | Evolve from [[Ekans]] starting at level 22 | | class="poison" | Evolve from [[Ekans]] starting at level 22 | ||
| class="poison" | Common | | class="poison" | Common | ||
|- class="poison-dex" | |||
| class="poison" | #024M [[File:024MMS.png|link=Arbok (Mega)|Arbok (Mega)]] [[Arbok (Mega)]] | |||
| class="poison" | Evolve from [[Arbok]] using an Arbokite | |||
| class="poison" | [[Mega Evolution]] | |||
|- class="fire-dex" | |- class="fire-dex" | ||
| class="fire" | #059 [[File:059MS.png|link=Arcanine|Arcanine]] [[Arcanine]] | | class="fire" | #059 [[File:059MS.png|link=Arcanine|Arcanine]] [[Arcanine]] |