127
edits
Strayazilas (talk | contribs) |
LicketySplit (talk | contribs) |
||
Line 164: | Line 164: | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:051CMS.png|link=Dugtrio (Christmas)|Dugtrio (Christmas)]]<br/>#051C<br/>[[Dugtrio (Christmas)]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:051CMS.png|link=Dugtrio (Christmas)|Dugtrio (Christmas)]]<br/>#051C<br/>[[Dugtrio (Christmas)]] | ||
|- | |- | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:122GMS.png|link=Mr. Mime (Galarian)|Mr. Mime (Galarian)]]<br/>#122G<br/>[[Mr. Mime (Galarian)]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:124MS.png|link=Jynx|Jynx]]<br/>#124<br/>[[Jynx]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:124MS.png|link=Jynx|Jynx]]<br/>#124<br/>[[Jynx]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:144MS.png|link=Articuno|Articuno]]<br/>#144<br/>[[Articuno]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:144MS.png|link=Articuno|Articuno]]<br/>#144<br/>[[Articuno]] | ||
Line 169: | Line 170: | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:221MS.png|link=Piloswine|Piloswine]]<br/>#221<br/>[[Piloswine]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:221MS.png|link=Piloswine|Piloswine]]<br/>#221<br/>[[Piloswine]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:225MS.png|link=Delibird|Delibird]]<br/>#225<br/>[[Delibird]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:225MS.png|link=Delibird|Delibird]]<br/>#225<br/>[[Delibird]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:238MS.png|link=Smoochum|Smoochum]]<br/>#238<br/>[[Smoochum]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:238MS.png|link=Smoochum|Smoochum]]<br/>#238<br/>[[Smoochum]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:351IMS.png|link=Castform (Ice)|Castform (Ice)]]<br/>#351I<br/>[[Castform (Ice)]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:351IMS.png|link=Castform (Ice)|Castform (Ice)]]<br/>#351I<br/>[[Castform (Ice)]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:361MS.png|link=Snorunt|Snorunt]]<br/>#361<br/>[[Snorunt]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:361MS.png|link=Snorunt|Snorunt]]<br/>#361<br/>[[Snorunt]] | ||
Line 176: | Line 177: | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:362MMS.png|link=Glalie (Mega)|Glalie (Mega)]]<br/>#362M<br/>[[Glalie (Mega)]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:362MMS.png|link=Glalie (Mega)|Glalie (Mega)]]<br/>#362M<br/>[[Glalie (Mega)]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:378MS.png|link=Regice|Regice]]<br/>#378<br/>[[Regice]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:378MS.png|link=Regice|Regice]]<br/>#378<br/>[[Regice]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:461MS.png|link=Weavile|Weavile]]<br/>#461<br/>[[Weavile]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:471MS.png|link=Glaceon|Glaceon]]<br/>#471<br/>[[Glaceon]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:471MS.png|link=Glaceon|Glaceon]]<br/>#471<br/>[[Glaceon]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:473MS.png|link=Mamoswine|Mamoswine]]<br/>#473<br/>[[Mamoswine]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:473MS.png|link=Mamoswine|Mamoswine]]<br/>#473<br/>[[Mamoswine]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:493IceMS.png|link=Arceus (Ice)|Arceus (Ice)]]<br/>#493Ice<br/>[[Arceus (Ice)]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:493IceMS.png|link=Arceus (Ice)|Arceus (Ice)]]<br/>#493Ice<br/>[[Arceus (Ice)]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:554GMS.png|link=Darumaka (Galarian)|Darumaka (Galarian)]]<br/>#554G<br/>[[Darumaka (Galarian)]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:555GMS.png|link=Darmanitan (Galarian)|Darmanitan (Galarian)]]<br/>#555G<br/>[[Darmanitan (Galarian)]] | |||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:555GZMS.png|link=Darmanitan (Galarian Zen)|Darmanitan (Galarian Zen)]]<br/>#555GZ<br/>[[Darmanitan (Galarian Zen)]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:582MS.png|link=Vanillite|Vanillite]]<br/>#582<br/>[[Vanillite]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:582MS.png|link=Vanillite|Vanillite]]<br/>#582<br/>[[Vanillite]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:583MS.png|link=Vanillish|Vanillish]]<br/>#583<br/>[[Vanillish]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:584MS.png|link=Vanilluxe|Vanilluxe]]<br/>#584<br/>[[Vanilluxe]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:584MS.png|link=Vanilluxe|Vanilluxe]]<br/>#584<br/>[[Vanilluxe]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:613MS.png|link=Cubchoo|Cubchoo]]<br/>#613<br/>[[Cubchoo]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:613MS.png|link=Cubchoo|Cubchoo]]<br/>#613<br/>[[Cubchoo]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:614MS.png|link=Beartic|Beartic]]<br/>#614<br/>[[Beartic]] | ||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:615MS.png|link=Cryogonal|Cryogonal]]<br/>#615<br/>[[Cryogonal]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:615MS.png|link=Cryogonal|Cryogonal]]<br/>#615<br/>[[Cryogonal]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:712MS.png|link=Bergmite|Bergmite]]<br/>#712<br/>[[Bergmite]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:712MS.png|link=Bergmite|Bergmite]]<br/>#712<br/>[[Bergmite]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713MS.png|link=Avalugg|Avalugg]]<br/>#713<br/>[[Avalugg]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:713MS.png|link=Avalugg|Avalugg]]<br/>#713<br/>[[Avalugg]] | ||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:866MS.png|link=Mr.Rime|Mr. Rime]]<br/>#866<br/>[[Mr. Rime]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:872MS.png|link=Snom|Snom]]<br/>#872<br/>[[Snom]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:873MS.png|link=Frosmoth|Frosmoth]]<br/>#873<br/>[[Frosmoth]] | |||
|- | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:875IMS.png|link= Eiscue (Ice)|Eiscue (Ice)]]<br/>#875I<br/>[[Eiscue (Ice)]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:875NMS.png|link=Eiscue (Noice)|Eiscue (Noice)]]<br/>#875N<br/>[[Eiscue (Noice)]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:896MS.png|link=Glastrier|Glastrier]]<br/>#896<br/>[[Glastrier]] | |||
| class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | | class="ice-dex" style="width:140px;" | [[File:996MS.png|link=Dratinice|Dratinice]]<br/>#996<br/>[[Dratinice]] | ||
|} | |} |
edits