Editor
4,291
edits
m (Reverted edits by 74.124.160.90 (talk) to last revision by Patrick) Tag: Rollback |
Strayazilas (talk | contribs) m (added froslass mega) |
||
Line 202: | Line 202: | ||
| class="psychic" | [[File:Galladite.png|Galladite]]<br/>Galladite | | class="psychic" | [[File:Galladite.png|Galladite]]<br/>Galladite | ||
| class="psychic" | [[File:475MMS.png|link=Gallade (Mega)|Gallade (Mega)]]<br/>[[Gallade (Mega)]] | | class="psychic" | [[File:475MMS.png|link=Gallade (Mega)|Gallade (Mega)]]<br/>[[Gallade (Mega)]] | ||
|- class="container-ice" | |||
| class="ice" | [[File:478MS.png|link=Froslass|Froslass]]<br/>[[Froslass]] | |||
| class="ice" | [[File:Froslasite.png|Froslasite]]<br/>Froslasite | |||
| class="ice" | [[File:478MMS.png|link=Froslass (Mega)|Froslass (Mega)]]<br/>[[Froslass (Mega)]] | |||
|- class="container-normal" | |- class="container-normal" | ||
| class="normal" | [[File:531MS.png|link=Audino|Audino]]<br/>[[Audino]] | | class="normal" | [[File:531MS.png|link=Audino|Audino]]<br/>[[Audino]] |