Editor
4,291
edits
Strayazilas (talk | contribs) m (added new pokes) |
Strayazilas (talk | contribs) m (added new pokes) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:320MS.png|link=Wailmer|Wailmer]]<br/>#320<br/>[[Wailmer]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:320MS.png|link=Wailmer|Wailmer]]<br/>#320<br/>[[Wailmer]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:366MS.png|link=Clamperl|Clamperl]]<br/>#366<br/>[[Clamperl]] | | class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:366MS.png|link=Clamperl|Clamperl]]<br/>#366<br/>[[Clamperl]] | ||
| class="water-dex" style="width: 140px;" | [[File:550WMS.png|link=Basculin (White Stripe)|Basculin (White Stripe)]]<br/>#550W<br/>[[Basculin (White Stripe)]] | |||
|- | |||
| class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | | class="poison-dex" style="width: 140px;" | [[File:690MS.png|link=Skrelp|Skrelp]]<br/>#690<br/>[[Skrelp]] | ||
|- | |- |