79
edits
Line 397: | Line 397: | ||
| class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:711MS.png|link=Gourgeist (Super)|Gourgeist (Super)]]<br/>#711Su<br/>[[Gourgeist (Super)]] | | class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:711MS.png|link=Gourgeist (Super)|Gourgeist (Super)]]<br/>#711Su<br/>[[Gourgeist (Super)]] | ||
| class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:781MS.png|link=Dhelmise|Dhelmise]]<br/>#781<br/>[[Dhelmise]] | | class="ghost-dex" style="width:140px;" | [[File:781MS.png|link=Dhelmise|Dhelmise]]<br/>#781<br/>[[Dhelmise]] | ||
|- | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:893MS.png|link=Zarude|Zarude]]<br/>#893<br/>[[Zarude]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:893MS.png|link=Zarude|Zarude]]<br/>#893<br/>[[Zarude]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits