79
edits
LicketySplit (talk | contribs) |
|||
Line 326: | Line 326: | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:499MS.png|link=Pignite|Pignite]]<br/>#499<br/>[[Pignite]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:499MS.png|link=Pignite|Pignite]]<br/>#499<br/>[[Pignite]] | ||
| class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:500MS.png|link=Emboar|Emboar]]<br/>#500<br/>[[Emboar]] | | class="fire-dex" style="width:140px;" | [[File:500MS.png|link=Emboar|Emboar]]<br/>#500<br/>[[Emboar]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:549HMS.png|link=Lilligant (Hisuian)|Lilligant (Hisuian)]]<br/>#549H<br/>[[Lilligant (Hisuian)]] | |||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:559MS.png|link=Scraggy|Scraggy]]<br/>#559<br/>[[Scraggy]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:559MS.png|link=Scraggy|Scraggy]]<br/>#559<br/>[[Scraggy]] | ||
| class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:560MS.png|link=Scrafty|Scrafty]]<br/>#560<br/>[[Scrafty]] | | class="dark-dex" style="width:140px;" | [[File:560MS.png|link=Scrafty|Scrafty]]<br/>#560<br/>[[Scrafty]] | ||
|- | |||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:638MS.png|link=Cobalion|Cobalion]]<br/>#638<br/>[[Cobalion]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:638MS.png|link=Cobalion|Cobalion]]<br/>#638<br/>[[Cobalion]] | ||
| class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:639MS.png|link=Terrakion|Terrakion]]<br/>#639<br/>[[Terrakion]] | | class="rock-dex" style="width:140px;" | [[File:639MS.png|link=Terrakion|Terrakion]]<br/>#639<br/>[[Terrakion]] | ||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:640MS.png|link=Virizion|Virizion]]<br/>#640<br/>[[Virizion]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:640MS.png|link=Virizion|Virizion]]<br/>#640<br/>[[Virizion]] | ||
Line 335: | Line 336: | ||
| class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:647RMS.png|link=Keldeo (Resolute)|Keldeo (Resolute)]]<br/>#647R<br/>[[Keldeo (Resolute)]] | | class="water-dex" style="width:140px;" | [[File:647RMS.png|link=Keldeo (Resolute)|Keldeo (Resolute)]]<br/>#647R<br/>[[Keldeo (Resolute)]] | ||
| class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:648PMS.png|link=Meloetta (Pirouette)|Meloetta (Pirouette)]]<br/>#648P<br/>[[Meloetta (Pirouette)]] | | class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:648PMS.png|link=Meloetta (Pirouette)|Meloetta (Pirouette)]]<br/>#648P<br/>[[Meloetta (Pirouette)]] | ||
|- | |||
| class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:652MS.png|link=Chesnaught|Chesnaught]]<br/>#652<br/>[[Chesnaught]] | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:652MS.png|link=Chesnaught|Chesnaught]]<br/>#652<br/>[[Chesnaught]] | ||
|- | | class="grass-dex" style="width:140px;" | [[File:724HMS.png|link=Decidueye (Hisuian)|Decidueye (Hisuian)]]<br/>#724H<br/>[[Decidueye (Hisuian)]] | ||
| class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:759MS.png|link=Stufful|Stufful]]<br/>#759<br/>[[Stufful]] | | class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:759MS.png|link=Stufful|Stufful]]<br/>#759<br/>[[Stufful]] | ||
| class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:760MS.png|link=Bewear|Bewear]]<br/>#760<br/>[[Bewear]] | | class="normal-dex" style="width:140px;" | [[File:760MS.png|link=Bewear|Bewear]]<br/>#760<br/>[[Bewear]] | ||
| class="dragon-dex" style="width:140px;" | [[File:783MS.png|link=Hakamo-o|Hakamo-o]]<br/>#783<br/>[[Hakamo-o]] | | class="dragon-dex" style="width:140px;" | [[File:783MS.png|link=Hakamo-o|Hakamo-o]]<br/>#783<br/>[[Hakamo-o]] | ||
| class="dragon-dex" style="width:140px;" | [[File:784MS.png|link=Kommo-o|Kommo-o]]<br/>#784<br/>[[Kommo-o]] | | class="dragon-dex" style="width:140px;" | [[File:784MS.png|link=Kommo-o|Kommo-o]]<br/>#784<br/>[[Kommo-o]] | ||
|- | |||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:794MS.png|link=Buzzwole|Buzzwole]]<br/>#794<br/>[[Buzzwole]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:794MS.png|link=Buzzwole|Buzzwole]]<br/>#794<br/>[[Buzzwole]] | ||
| class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:795MS.png|link=Pheromosa|Pheromosa]]<br/>#795<br/>[[Pheromosa]] | | class="bug-dex" style="width:140px;" | [[File:795MS.png|link=Pheromosa|Pheromosa]]<br/>#795<br/>[[Pheromosa]] | ||
|} | |} | ||
</div> | </div> |
edits