79
edits
Line 180: | Line 180: | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:681BMS.png|link=Aegislash (Blade)|Aegislash (Blade)]]<br/>#681B<br/>[[Aegislash (Blade)]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:681BMS.png|link=Aegislash (Blade)|Aegislash (Blade)]]<br/>#681B<br/>[[Aegislash (Blade)]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:681SMS.png|link=Aegislash (Shield)|Aegislash (Shield)]]<br/>#681S<br/>[[Aegislash (Shield)]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:681SMS.png|link=Aegislash (Shield)|Aegislash (Shield)]]<br/>#681S<br/>[[Aegislash (Shield)]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:705HMS.png|link=Sliggoo (Hisuian)|Sliggoo (Hisuian)]]<br/>#705H<br/>[[Sliggoo (Hisuian)]] | |||
|- | |||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:706HMS.png|link=Goodra (Hisuian)|Goodra (Hisuian)]]<br/>#706H<br/>[[Goodra (Hisuian)]] | |||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:707MS.png|link=Klefki|Klefki]]<br/>#707<br/>[[Klefki]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:707MS.png|link=Klefki|Klefki]]<br/>#707<br/>[[Klefki]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:797MS.png|link=Celesteela|Celesteela]]<br/>#797<br/>[[Celesteela]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:797MS.png|link=Celesteela|Celesteela]]<br/>#797<br/>[[Celesteela]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:801MS.png|link=Magearna|Magearna]]<br/>#801<br/>[[Magearna]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:801MS.png|link=Magearna|Magearna]]<br/>#801<br/>[[Magearna]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:801OMS.png|link=Magearna (Original)|Magearna (Original)]]<br/>#801O<br/>[[Magearna (Original)]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:801OMS.png|link=Magearna (Original)|Magearna (Original)]]<br/>#801O<br/>[[Magearna (Original)]] | ||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:808MS.png|link=Meltan|Meltan]]<br/>#808<br/>[[Meltan]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:808MS.png|link=Meltan|Meltan]]<br/>#808<br/>[[Meltan]] | ||
|- | |||
| class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:809MS.png|link=Melmetal|Melmetal]]<br/>#809<br/>[[Melmetal]] | | class="steel-dex" style="width:140px;" | [[File:809MS.png|link=Melmetal|Melmetal]]<br/>#809<br/>[[Melmetal]] | ||
|} | |} |
edits